Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java/J2EE

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,
    Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.

    Obecnie do pracy poszukujemy
    kandydatów/kandydatek na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Numer referencyjny: PJAVA/02/2015/REK

    Wymagania:

    • wykształcenie informatyczne (również studenci ostatnich lat)
    • umiejętność programowania i projektowania obiektowego w języku Java
    • mile widziana znajomość frameworków MVC, HTML/JavaScript/RIA (AngularJS), SQL/PLSQL
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pracy w zespole

    Zakres obowiązków:

    • współpraca z analitykami i projektantami w celu opracowania projektu oprogramowania
    • przygotowanie oprogramowania na podstawie projektu, implementacja aplikacji JEE
    • udział w pracach nad rozwojem środowiska wytwórczego
    • organizacja pracy, szacowanie pracochłonności zadań
    • implementacja testów jednostkowych i integracyjnych
    • testy programisty dla przygotowanego oprogramowania
    • tworzenie dokumentacji technicznej

    Oferujemy:

    • pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
    • udział w ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
    • elastyczne godziny pracy dla osób studiujących
    • pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe)

    Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl  oraz o załączenie CV i listu motywacyjnego.

    Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

    Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Comarch, wymienione na stronie: www.comarch.pl/o-firmie/grupa-kapitalowa, moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i  przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którykolwiek z wyżej wskazanych podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Comarch (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."
    Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.).
    Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania.

    Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcie procesu rekrutacji.

    www.comarch.pl

    www.comarch.com