Oferta pracy

  • JEE: EJB, JPA

Mile widziane

  • WebLogic

  • Tomcat

  • GlassFish

  • JMS

  • Spring

  • Spring Boot

  • Rest

  • JSON

  • Maven

  • Git

  • GitLab

  • Oracle

  • PostgreSQL

  • MongoDB

  • Git Continuous Integration

  • shell

  • Bash

  • JUnit

  • Postman

  • JMeter

  • microservices

  • Docker

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Cele i odpowiedzialność:

Zapewnienie wytworzenia określonego oprogramowania zgodnie z założoną funkcjonalnością i zakresem w zdefiniowanym czasie,

Dbałość o wysoką jakość i wydajność tworzonych produktów,

Dążenie do poprawy efektywności poprzez podnoszenie własnych umiejętności i kompetencji, poznawanie nowych technologii i narzędzi oraz poszukiwanie rozwiązań,

Dzielenie się wiedzą w zespole oraz korzystanie z know-how bardziej doświadczonych członków zespołu, w tym wypracowanych najlepszych praktyk (Best Practices),

Dbałość o pozytywne relacje i efektywną współpracę zespołową w organizacji, a także o dobry wizerunek firmy.

Zadania:

Aktywne planowanie działań oraz ich skuteczna realizacja,

Wybór najlepszych narzędzi do realizacji zadań i optymalizacja tworzonych produktów,

Monitorowanie postępów pracy własnej, dobra jej organizacja i efektywne zarządzanie czasem,

Doskonalenie procesu i techniki tworzenia systemów informatycznych w ramach stosowanej metodyki zwinnej Agile / Scrum,

Sygnalizowanie potrzeby wsparcia w realizacji zadania,

Dbanie o dobrą współpracę i wspólne znajdywanie efektywnych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku związanym z informatyką lub ostatni rok studiów,

  • Co najmniej roczne doświadczenie w komercyjnym programowaniu w języku Java,

  • Znajomość środowiska programistycznego NetBeans / Eclipse / IntelliJ,

  • Umiejętność pracy z systemami Windows i Linux,

  • Znajomość SQL,

  • Znajomość JEE: EJB, JPA,

  • Wzorce projektowe Java,

  • Sumienność i wytrwałość,

  • Aktywny i pozytywny kontakt interpersonalny,

  • Umiejętność planowania, analizy problemów i znajdywania rozwiązań.

  • Znajomość serwerów aplikacyjnych, np. WebLogic, Tomcat, GlassFish,

  • Znajomość JMS,

  • Znajomość Spring, Spring Boot, Rest, JSON, Maven,

  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Git (GitLab),

  • Znajomość baz danych Oracle (PL/SQL), PostgreSQL, MongoDB,

  • Umiejętność pracy w środowisku opartym o metodyki zwinne oraz Git Continuous Integration,

  • Znajomość skryptów shell / bash,

  • Znajomość narzędzi i bibliotek wspierających pracę programisty JUnit, Postman, JMeter,

  • Doświadczenie w rozwoju systemów o architekturze mikrousług (microservices) działających w środowisku docker.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Nowoczesne i klimatyzowane biuro,

  • Wysoka jakość narzędzi pracy,

  • Umowa o pracę lub kontrakt,

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze (40h tygodniowo) obejmujące dni wolne i urlop,

  • Elastyczne godziny pracy i warunki pracy,

  • Komercyjna opieka medyczna

  • Karta sportowa multisport

  • Zajęcia językowe z native speakers

  • Możliwości uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach

  • Prowadzony przez doświadczonych ekspertów wewnętrzny mentoring

  • Możliwa ścieżka rozwoju zawodowego w kierunku: Starszy Programista | Senior Software Developer lub Projektant / Architekt Systemów | System Architect / Designer

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Omecon jest dynamicznie rozwijającym się polską firmą. Specjalizuje się w rozwoju kompleksowych systemów informatycznych w zaawansowanych narzędziach technologicznych i nowoczesnych metodykach ich tworzenia.

Wraz z poszerzaniem działalności spółki, zapraszamy do kontaktu z nami osoby z pasją, potencjałem i warsztatem programistycznym, które chcą efektywnie rozwijać swoje kompetencje i osiągać cele zawodowe w tym obszarze, jednocześnie integrując się w ramach naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy