Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista - Java - JavaScript Developer

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firmao Polska sp. z o.o.

    Firmao Polska Sp. zo.o. to producent oprogramowania ułatwiającego sprawne zarządzanie firmą. Kompleksowy system pozwala na błyskawiczną wymianę danych pomiędzy poszczególnymi modułami programu. Działa on w chmurze on-line, co umożliwia zarządzanie procesami związanymi z prowadzeniem firmy z dowolnego miejsca na świecie. Firmao oferuje swoje usługi w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytani, ale to w Łodzi ponad 10 lat temu rozpoczęło swoją działalność i tu ma swoje biuro.

    Charakterystyczny dla Firmao jest zespół młodych i ambitnych analityków i programistów oraz kameralna atmosfera pracy daleka od korporacyjnej kultury.

    Szukamy ambitnych młodych ludzi, którzy zasilą nasz zespół nowymi pomysłami, kreatywnością i pozytywną energią. Ofertę kierujemy zarówno do osób na ostatnich latach studiów jak i developerów na poziomach Junior/Mid/Senior.

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres zadań:

    • Programowanie na podstawie specyfikacji,
    • Współpraca w kreatywnym zespole przy rozwoju nowych wersji oprogramowania i nowych funkcjonalności.

    Wymagania:

    • Języki: Angielski, na poziomie czytania dokumentacji,
    • Znajomość języków programowania Java i/lub JavaScript,
    • Umiejętność pracy w dynamicznym zespole,
    • Zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków,
    • Umiejętność rozwiązywania problemów.

    Mile widziana praktyczna znajomość:

    • Spring
    • JPA/Hibernate
    • ExtJS
    • REST

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie,
    • Elastyczna forma zatrudnienia,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze usług IT dla biznesu,
    • Start-upowy system pracy,
    • Kartę sportową,
    • Codziennie prawdziwą włoską kawę, owoce i współfinansowane lunche.

    Prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisku APLIKUJ.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Firmao Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Rewolucji 1905r. 82 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Firmao Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Rewolucji 1905r. 82. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.