Ta oferta pracy jest nieaktualna od 631 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista JAVA/JEE

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Śtop

    Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku
    w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez
    rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą
    przewagę konkurencyjną Banku.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: pracuj/DRA/JEE

    Zadania:

    • Projektowanie oraz implementacja oprogramowania warstwy back-end oraz front-end
    • Weryfikacja jakości kodu i jego zgodności z obowiązującymi standardami
    • Analiza funkcjonowania systemu pod względem wydajności i bezpieczeństwa
    • Tworzenie dokumentacji technicznej
    • Wsparcie zespołu testerów

    Pożądany profil:

    • Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych  w języku Java/JEE
    • Praktyczna znajomość wzorców projektowych
    • Dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript oraz rozwiązań front-endowych: jQuery, RequireJS,
      Responsive Web Design
    • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
    • Dobra znajomość języka angielskiego (pozwalająca na komunikację w środowisku biznesowym)
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki Informatyka, Telekomunikacja, Elektronika)
    • Nastawienie na tworzenie przemyślanych rozwiązań spełniających potrzeby biznesowe

    Oferujemy:

    • Praca nad rozwojem jednej z kluczowych aplikacji Banku Millennium
    • Możliwość zapoznania się z zagadnieniami wydajności i bezpieczeństwa aplikacji klasy Enterprise
    • Możliwość pracy z najlepszych narzędziami dostępnymi na rynku
    • Współpracę w środowisku wymagającym aktywnego udziału w generowaniu pomysłów
    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę wraz z pakietem benefitów
      dodatkowych (opieka medyczna, karta MultiSport, bilety do kina, premie motywacyjne)
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom