Logo Pracuj.pl

Programista Java Junior

Gabos softwareO firmie

Gabos software

Tadeusza Czackiego 7/9

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój oprogramowania i systemów opartych na Java lub JavaFX,
  • dbanie o wysoką jakość kodu zgodnie z zasadami Clean Code.

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie komercyjne w programowaniu w Java,
  • znajomość Java 7, 8, 11 i FX, Spring framework, Spring Boot, GIT, SVN, Maven, Spring Data JPA, Hibernate, JUnit, docker, JavaEE,
  • mile widziane doświadczenie w frameworku, Angular, znajomość WebServices (SOAP i REST),
  • znajomość SQL oraz bazy danych Oracle,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność tworzenia czytelnego, testowalnego kodu zgodnie ze standardami,
  • zaangażowanie,
  • dyspozycyjność,
  • rzetelność,
  • zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w grupie.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowę B2B (samozatrudnienie)
  • realizację dużych i skomplikowanych projektów również w ramach grupy kapitałowej WASKO, której jesteśmy częścią,
  • pracę w oparciu o zwinne metodyki wytwarzania rozwiązań,
  • będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleń, współpracę z naszymi Ekspertami,
  • będziesz miał realny wpływ na realizowane projekty,
  • zapewniamy atrakcyjne i nowoczesne narzędzia pracy,
  • dajemy Ci możliwość działu w innowacyjnych i prestiżowych projektach medycznych,
  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie między innymi do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System)
  • posiadamy grupową ofertę ubezpieczeniową na życie,
  • zapewniamy przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa na żywo / rozmowa zdalna

4

Decyzja

Gabos Software Sp z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów dla placówek medycznych, oferuje swoim klientom autorskie oprogramowanie, usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: programiści, inżynierowie, informatycy, testerzy, oraz managerowie IT. Firmę tworzy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań oraz poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Programista Java Junior, Tadeusza Czackiego 7/9, Warszawa