Oferta pracy

  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring

  • Hibernate

  • Maven

  • GIT

  • Gerrit

  • XML

  • REST

  • Soap

  • JavaScript

  • JSON/XSML

  • XSLT

  • HTML5

  • CSS

  • Agile

  • Scrum

  • DevOps

Mile widziane

  • Unix

  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i weryfikacja potrzeb biznesowych w zakresie rozwoju i utrzymania systemów oraz aplikacji pomocniczych użytkowanych w Banku w obszarach finansowych rynku kapitałowego oraz zarządzania ryzykiem.

  • Projektowanie i budowę aplikacji i systemów wsparcia jednostek biznesowych.

  • Udział w implementacjach nowych wersji systemów oraz zmian w ich konfiguracji.

  • Przygotowanie i przeprowadzanie testów przed wdrożeniem zmian na produkcję.

  • Wsparcie użytkowników, udział w analizie i rozwiązywaniu zgłaszanych problemów, również przy współpracy z dostawcami systemów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe Informatyka / Matematyka / Ekonomia / Finanse.

  • Minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu rozwiązań webowych opartych na Java.

  • Doświadczenie w środowisku programistycznym IntelliJ.

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji z wykorzystaniem Java EE, Spring, Hibernate, Maven, GIT, Gerrit, XML, REST, SOAP.

  • Znajomość technologii front end (JavaScript, JSON/XSML, XSLT, HTML5, CSS).

  • Znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych.

  • Znajomość metodyk Agile, Scrum, DevOps.

  • Doświadczenie w zakresie implementacji zmian w systemach.

  • Otwartość na podtrzymywanie dobrych praktyk programistycznych i realizację QA.

  • Zdolność analitycznego myślenia.

  • Systematyczność i zaangażowanie.

  • Samodzielność w działaniu.

  • Umiejętności interpersonalne. (chęć rozwoju, zaangażowanie, inicjatywa, zdolność uczenia się, umiejętności komunikacyjne).

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.

  • Mile widziane podstawy znajomości systemów (unix/linux).

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach

  • System szkoleń i programów rozwojowych

  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników