Kamsoft S.A

Programista JAVA

Kamsoft S.AO firmie

Rekrutacja zdalna

  • 1 Maja 133, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 9 lip 2020
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kamsoft S.A

1 Maja 133

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Tomcat

  • Glassfish

  • Git

  • Maven

  • Serwisy sieciowe: WSDL, SOAP, REST

  • Oracle

  • Java

System operacyjny

O projekcie

Implementacja systemu EDI, umożliwiającego wymianę dokumentów elektronicznych oraz integrację podmiotów na rynku farmaceutycznym. Rozwiązanie wykorzystywane przez zdecydowaną większość hurtowni farmaceutycznych, około 90% aptek, a także producentów farmaceutycznych w Polsce.Rozwiązanie dostarczane do klientów w postaci narzędzi do uruchomienia we własnej infrastrukturze oraz w formie SaaS. Dalszy rozwój przewiduje m.in. migrację do architektury chmurowej.

Obecnie praca w 100% zdalnie, docelowo stacjonarnie w Katowicach.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie modułów oprogramowania wg wyspecyfikowanych założeń,

  • Tworzenie i rozwijanie modułów oprogramowania wg dokumentacji projektowej,

  • Współpraca z właścicielem produktu,

  • Współudział w definiowaniu architektury rozwiązania,

  • Określanie oraz rozwój standardów oraz dobrych praktyk programistycznych,

  • Wspieranie i weryfikacja realizacji zadań młodszych programistów,

  • Analiza i poprawa błędów,

  • Współpraca z zespołami testerskimi oraz wdrożeniowymi.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku programisty JAVA,

  • Wykształcenie techniczne: informatyczne lub pokrewne,

  • Dobra znajomość baz danych, najlepiej ORACLE,

  • Dobra znajomość architektury systemów webowych.

Mile widziane

  • Znajomość architektury mikroserwisów,

  • Doświadczenie z systemami chmurowymi.

Podział czasu pracy
70%

Nowe funkcje

15%

Bug fixing

5%

Dokumentacja

5%

Spotkania

5%

Wsparcie klienta

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum
  • waterfall

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • tester manualny
  • product owner

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • laptop

  • dodatkowy monitor

Kamsoft S.A

Od ponad 30 lat dostarczamy specjalizowane oprogramowanie, dedykowane dla szeroko rozumianego rynku zdrowia, zwłaszcza dla sektorów medycyny i farmacji.

Oferujemy usługi projektowania i monitorowania procesów biznesowych w ochronie zdrowia w oparciu o nowoczesne narzędzia informatyczne. Swoim Klientom zapewniamy opiekę merytoryczną i techniczną na każdym etapie wdrożenia oraz eksploatacji systemów komputerowych.

Centrala firmy znajduje się w Katowicach, posiadamy również oddziały w kilkunastu innych miastach w Polsce i za granicą. Zatrudniamy obecnie ponad pół tysiąca osób, a w związku z rozwojem kolejnych, różnorodnych i innowacyjnych projektów zapraszamy do współpracy programistów, projektantów, konsultantów wdrożeń, analityków, testerów oraz innych specjalistów IT, dla których informatyka jest życiową pasją.

Przewiń do profilu firmy