Oferta pracy

Programista JAVA

CORE LOGIC SP. Z O. O.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Core Logic to full stack software house, tworzący najwyższej jakości rozwiązania informatyczne. Dostarczamy systemy middleware w Java, bazy danych, ESB, aplikacje webowe i mobilne. Za cel nadrzędny stawiamy zrealizowanie założeń biznesowych klienta. Stopień złożoności architektury naszych systemów dopasowany jest do zapotrzebowania klienta i dostosowany tak, aby rozwijać je wedle kolejnych potencjalnych ścieżek rozwoju. Stworzone oprogramowanie może korzystać albo z zasobów serwerowych naszego Partnera albo z zasobów dostarczanych i zarządzanych przez nas.

Nasz zespół składa się z osób posiadających wieloletnie doświadczenie w branży IT oraz ludzi młodych, pełnych energii, ze świeżym spojrzeniem na realizowane zadania. Współpracując z naszymi klientami, tworzymy w pełni profesjonalne, nowatorskie projekty, wykorzystując w tym celu nowoczesne techniki programowania, umożliwiające uzyskanie satysfakcjonujących efektów.

Posiadamy najbardziej doświadczony w Polsce zespół realizujący wdrożenia systemów mobilnych dla sektora finansowego – rozpoczynaliśmy w 2005 roku. Z powodzeniem tworzyliśmy oprogramowanie dla wsparcia wielkich przedsiębiorstw – często globalnych – z sektorów takich jak bankowość, ubezpieczenia, telekomunikacja, energetyka, przemysł paliwowy, handel detaliczny, media i przemysł spożywczy.

PROGRAMISTA JAVA

Zakres obowiązków:

  • projektowanie interfejsów oraz ich implementacja
  • pisanie testów: unit, funkcjonalnych i integracyjnych
  • analiza problemów i propozycja rozwiązań
  • udział w spotkaniach projektowych z klientem

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku programisty Java
  • znajomość relacyjnych baz danych, SQL i technologii ORM (JPA/Hibernate)
  • znajomość WebServices (SOAP i REST)
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość serwerów aplikacji JBoss, Wildfly
  • znajomość narzędzi GIT, MAVEN
  • znajomość SoapUI

Projektowanie oprogramowania:

  • Mikroserwisy
  • High Availability
  • Wzorce architektoniczne

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku programisty Java EE od wersji 6 wzwyż
  • znajomość technologii: JPA, CDI, EJB 3.x, JAX-WS, JAX-RS, JAAS, JSF, Servlets, JTA, Interceptors
  • znajomość technologii: JMS, Batch, WebSocket, Bean Validationznajomość biblioteki komponentów Primefaces oraz OmniFacesznajomość bibliotek wykorzystywanych przy budowie WebServices (CXF Apache, Axis 2.0, Axis 1.4, Gson, Jackson)znajomość bibliotek cache, np. Ehcacheznajomość DDD, TDD, BDDznajomość wzorców enterpriseznajomość bibliotek Arquilian, Mockito

  • JavaEE
  • Continous Integration - Jenkins, Sonar
  • Docker
  • Kubernetes

Technologia:

  • HTTP
  • Java 11+
  • Spring Boot, Spring Cloud
  • SQL - postgreSQL
  • Messaging - JMS
  • NoSQL - MongoDB

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy
  • odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań
  • pracę w profesjonalnym zespole nastawionym na osiąganie celów
  • możliwości wdrażania własnych pomysłów technicznych
  • szkolenia okresowe
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
  • karta Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy