Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Java

nazwa.plO firmie

nazwa.pl

Mieczysława Medweckiego 17

Kraków

nazwa.pl to nr 1 w Polsce w zakresie rejestracji domen i świadczenia usług hostingowych. Firma jest także liderem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają przedsiębiorcom rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie.

 Od 1997 r. z usług nazwa.pl skorzystało ponad 1.000.000 Klientów, rejestrując ponad 4.000.000 domen i uruchamiając ponad 500.000 usług hostingowych. Nazwa.pl wyznacza standardy dotyczące bezpieczeństwa w polskim Internecie, dostarczając zaawansowane technicznie rozwiązania, z wykorzystaniem najnowszych światowych technologii. W 2019 roku spółka została uznana przez Ministerstwo Cyfryzacji za operatora usługi kluczowej dla cyberbezpieczeństwa Polski, polegającej na prowadzeniu autorytatywnego serwera DNS.

Osiągnięcie tego sukcesu było możliwe dzięki wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu zespołu, ludzi tworzących nazwa.pl, których wspólną cechą jest pasja pozwalająca każdego dnia rozpoznawać i odpowiadać na potrzeby Klientów. Od samego początku działalności firmy to właśnie Klienci są główną motywacją do ciągłego rozwoju i doskonalenia oferowanych przez nas usług. Nie byłoby to możliwe bez otwartej, dwukierunkowej komunikacji, łamiącej stereotypowe wyobrażenia o relacji Klient-usługodawca.

Miejsce pracy: Kraków / praca zdalna

Jeśli programujesz w Javie i lubisz rozwiązywać niebanalne problemy, poszukiwać nowych rozwiązań
i chcesz doskonalić swoje umiejętności pracując przy tworzeniu aplikacji - to właśnie na Ciebie czekamy!

JAKO LIDER TECHNOLOGICZNY OFERUJEMY:

  • pracę z doświadczonym zespołem przy wykorzystaniu współczesnych technologii (java11, wildfly19)
  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • umowę o pracę (lub inną formę współpracy według preferencji)
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • możliwość awansu oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • pakiet atrakcyjnych benefitów

PROFIL KANDYDATA:

  • posiadasz doświadczenie w programowaniu w Java 8
  • masz doświadczeniem w zakresie technik refaktoryzacyjnych i programowania obiektowego
  • znasz narzędzia: Hibernate, JUnit, Wildfly, Maven3, Git
  • masz doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji JEE
  • mile widziane jeśli masz doświadczenie z narzędziami DevOps (Jenkins, Docker, Vagrant, Ansible)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL)
  • jesteś osobą samodzielną, terminową i komunikatywną
  • cechuje Cię odpowiedzialność, dokładność  i otwartość na nowe wyzwania

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • projektowanie, rozwój i utrzymanie aplikacji
  • udział w analizie wymagań
  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów
  • dbanie o jakość kodu (przeglądy, ciągła integracja, testy jednostkowe)
  • dokumentacja techniczna rozwiązań
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu
Podoba Ci się taka perspektywa? Aplikuj!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online dostępnej po kliknięciu w przycisk APLIKUJ. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej.

Ogłoszenie archiwalne