Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista JAVA

Sygnity S.A.O firmie

Sygnity S.A.

Leona Henryka Sternbacha 1

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Java

  • JBoss

  • Wildfly

  • SpringBoot

  • HTML

  • CS

  • JS

  • JSP

  • Strut

Mile widziane

  • XML

  • XSD

  • XSLT

  • HTML

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Wytwarzanie, modyfikacja i komentowanie kodu źródłowego

  • Uszczegóławianie założeń projektowych we współpracy z analitykiem – projektantem

  • Dostosowywanie struktury bazy danych (sql)

  • Test jednostkowy i integracyjny zmian wprowadzonych w kodzie źródłowym

  • Diagnozowanie i poprawa zgłoszonych usterek w teście integracyjnym i systemowym

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość programowania w języku JAVA

  • Dobra znajomość budowania zapytań SQL

  • Podstawowa znajomość serwera aplikacyjnego JBoss, Wildfly

  • Podstawowa znajomość SpringBoot, HTML, CS,JS, JSP, Strut,

  • Podstawowa znajomość technologii webowych

  • Mile widziana znajomość Spring, XML, XSD, XSLT, HTML

  • Podstawowa znajomość web-services

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B

  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife

  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z menedżerem

Jesteśmy polską firmą IT, działającą od 1991 roku. Przeszliśmy drogę od rodzinnej firmy, przez błyskawiczny debiut na GPW po 4 latach, a dziś jesteśmy prężnie działającą organizacją. Większość banków w Polsce, najważniejsze urzędy państwowe oraz koncerny energetyczne stosują właśnie nasze rozwiązania.

Tworzymy aplikacje korzystając z wielu sprawdzonych i nowych rozwiązań. Rozwijamy się dynamicznie w nowoczesnych technologiach, integrując je z nowymi i istniejącymi aplikacjami. Budujemy systemy o złożonej architekturze na dużą skalę.

Nasze zespoły projektowe budujemy z osób o zróżnicowanych kompetencjach (analitycy, architekci, programiści, testerzy) i z różnym stopniem doświadczenia. Nie zawsze pracujemy nad wspólnym projektem w jednej lokalizacji, komunikujemy się za pomocą JIRA, Confluence, Teams. Wspieramy zespoły w ich pracy, zapewniając odpowiednie narzędzia, szkolenia i warunki pracy.

Na co dzień tworzymy zespół ludzi mających serce do IT.

Przewiń do profilu firmy