Oferta pracy

Asseco Poland S.A.

Wielicka 22a

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring

  • Hibernate

  • REST

  • Web Services

  • Spring Boot

  • Spring Data

  • Spring REST

  • Oracle

  • Maven

  • Git

Mile widziane

  • SQL

  • PL/SQL

  • UML

  • Vaadin

  • WebShpere

  • Weblogic

System operacyjny

O projekcie

W związku z dynamicznym rozwojem naszych zespołów poszukujemy do nich doświadczonych Programistów Java. Zatrudnione przez nas osoby będą pracować przy sztandarowym systemie Asseco Poland dla instytucji bankowych.

Zapoznaj się ze szczegółami i dołącz do nas!

Praca odbywa się obecnie w formie zdalnej, po ustaniu pandemii w modelu hybrydowym (zdalnie oraz z naszego biura w Krakowie, Rzeszowie lub Łodzi)

Rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie obecnego oprogramowania,

  • Tworzenie rozwiązań w oparciu o język Java oraz relacyjną bazę Oracle, w tym udział w projektowaniu i modelowaniu nowych rozwiązań,

  • Wsparcie merytoryczne i technologiczne z zakresu utrzymywanych przez zespół produktów oraz technologii w nich użytych,

  • Udział w projektach typu PoC (weryfikacje użyteczności technologii)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • Min. 3 lata doświadczenia komercyjnego na analogicznym stanowisku

  • Dobra znajomość Java 8 i wyższej, Spring, Hibernate

  • Doświadczenie w implementacji aplikacji z wykorzystaniem technologii JEE (Spring, REST, Web Services)

  • Znajomość framework-a Spring w tym znajomość projektów: Spring Boot, Spring Data, Spring REST

  • Dobra znajomość oraz doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych Oracle

  • Znajomość technologii internetowych (HTML, JS, CSS)

  • Podstawowa znajomość narzędzi: Gradle, Maven, GIT

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu wzorców projektowych.

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji trójwarstwowych,

  • Doświadczenie w roli Lidera Technologicznego,

  • Znajomość SQL, PL/SQL

  • Podstawowa znajomość UML,

  • Znajomość zagadnień związanych z wydajnością i skalowalnością aplikacji trójwarstwowych,

  • Znajomość mechanizmów strojenia wydajnościowego bazy danych Oracle

  • Znajomość framework-a Vaadin,

  • Dobra znajomość oraz doświadczenie w pracy z serwerami aplikacyjnymi JBoss, WebShpere, Weblogic, w tym umiejętność diagnozowania / rozwiązywania problemów w działaniu aplikacji na ww. serwerach,

Podział czasu pracy
60%

Deveoplment

15%

Testy

15%

Spotkania projektowe

10%

Dokumentacja

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10-15

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • backend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Wywiad telefoniczny

3

Zdalne spotkanie

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy