Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LogicSynergy Sp. zo.o. z siedzibą pod adresem: Kraków ul. Pod Sikornikiem 27A, zgadzacie sie Państwo na przetwarzanie przez Spółkę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, konieczne jest umieszczenie dodatkowo w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem mailowym: [email protected] lub wysyłając dokument wycofania zgody na adres korespondencyjny LogicSynergy Sp. zo.o. ul. Pod Sikornikiem 27A, 30-216 Kraków. Państwa dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe, których prawo do przetwarzania nie wynika z przepisów prawa (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, którą wyrazili Państwo wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Java

LogicSynergy Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 08 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JAVA

  • SQL

  • Server MS SQL

Mile widziane

  • Vaadin

  • GWT

  • Spring Boot

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • ERP

Twój zakres obowiązków

  • Prace związane z procesem wytwarzania oprogramowania komputerowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w kierunku informatyka lub pokrewnych

  • Umiejętność programowania w JAVA

  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym

  • Dobra znajomość języka SQL i Server MS SQL

  • Zdolności analityczne i gotowość do rozwiązywania złożonych problemów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość Vaadin / GWT / Spring

  • Znajomość technologii JavaScript/HTML/CSS

  • Znajomość systemów billingowych, ERP

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Indywidualny system szkoleń

  • Kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi

  • Możliwość udziału w projektach międzynarodowych

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • W związku z pandemią, aktualnie możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

LogicSynergy Sp. z o.o.

Firma LogicSynergy jest obecna na polskim rynku informatycznym od ponad 30 lat. Spółka wytwarza, wdraża i serwisuje Zintegrowane Systemy Informatyczne do kompleksowego zarządzania w obszarze ekonomicznym i technicznym przedsiębiorstwami z branży utility: wod-kan, komunalnych, ciepłowniczych oraz dla administracji samorządowej. Posiada ponad 200 zrealizowanych wdrożeń wśród klientów na terenie całego kraju. Firma od 2017 r. przynależy do Grupy Kapitałowej Wasko, oferując dodatkowe produkty i usługi informatyczne, w tym usługi świadczone w dedykowanych DataCenter.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje