Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Java

Comarch SAO firmie

Comarch SA

aleja Jana Pawła II 39A

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • SQL

Mile widziane

  • Git

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy zaangażowanych i gotowych na nowe wyzwania pracowników o różnym stopniu doświadczenia zawodowego do projektów prowadzonych w technologii Java. Tworzymy aplikacje nie tylko webowe i mobilne, ale również desktopowe. Jako programista będziesz pracować przy projektach dla klientów z całego świata. Damy Ci możliwość rozwoju i pracy dla jednej z branż m.in. telekomunikacyjnej, bankowej, rozwiązań IoT, telemedycyny czy FMCG.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój oprogramowania Comarch pod kątem nowych wymagań klientów

  • Projektowanie rozwiązań programistycznych według wskazanych wymagań i opisu zadania

  • Przeprowadzanie testów developerskich

  • Sporządzanie dokumentacji oprogramowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (zapraszamy także studentów ostatnich lat studiów informatycznych z doświadczeniem w wytwarzaniu oprogramowania)

  • Praktyczna znajomość Java 7/8

  • Wiedza z zakresu baz danych: SQL, Oracle

  • Mile widzialne doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji Git

  • Pomysłowość, orientacja na znajdowanie rozwiązań

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT

  • Szansa nauki od najlepszych – w Comarch pracuje wielu specjalistów