Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Java

StreamsoftO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Java

  • Android

Mile widziane

  • C#

  • Web API

  • SVN

System operacyjny

O projekcie

Będziesz pracować w krakowskim oddziale firmy Streamsoft, jako programista w zespole tworzącym aplikacje z zakresu analityki biznesowej (Business Intelligence), integracje z zewnętrznymi systemami i platformami, aplikacje mobilne zintegrowane z systemem ERP, dedykowane rozwiązania rozszerzające funkcjonalności systemu ERP.

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i rozwój aplikacji klasy Business Intelligence

  • Tworzenie rozwiązań mobilnych współpracujących z systemem ERP

  • Tworzenie integracji z platformami e-commerce

  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji z zakresu zarządzania ERP

  • Współpraca z konsultantami wdrożeniowymi przy tworzeniu nowych rozwiąza

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunki informatyka lub pokrewne

  • Znajomości relacyjnych baz danych (Firebird, PostgreSQL, inne)

  • Znajomość technologii Java, SQL

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Samodzielności oraz kreatywności w zakresie powierzonych zadań

  • Doświadczenie z systemami analityki biznesowej (BI) i raportowania

  • Znajomość REST (Web API), C#, Delphi

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji biznesowych

  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań mobilnych, integracji z platformami e-commerce

Podział czasu pracy
40%

tworzenie nowych rozwiązań dedykowanych

50%

modyfikowanie istniejących rozwiązań

10%

rozwiązań testy i tworzenie dokumentacji

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • testy integracyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

To oferujemy

  • Niekorporacyjna atmosfera pracy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy

  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Dodatkowe benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Rozmowa / Test

3

Ustalenie warunków

Streamsoft

Jesteśmy znanym i cenionym producentem systemów ERP w Polsce. Na rynku działamy od 30 lat, dostarczając kompletne rozwiązania, wspierające zarządzanie wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa. Z naszych narzędzi codziennie korzysta prawie 80 tysięcy firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. W segmencie średnich firm jesteśmy na pierwszej pozycji wśród producentów i dostawców rozwiązań klasy ERP na polskim rynku. Streamsoft Prestiż to najchętniej kupowany system ERP w Polsce.

Więcej informacji o firmie i programach można znaleźć na stronie www.streamsoft.pl

Przewiń do profilu firmy