Oferta pracy

Programista Java

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

O projekcie

Pion Rozwiązań Komunalnych Asseco Data Systems odpowiada za współpracę z przedsiębiorstwami ciepłowniczymi i wodociągowymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę przedsiębiorstw w zakresie procesów: masowego wystawiania faktur, work-flow i modułów technicznych. Nasze oprogramowanie działa w większości miast wojewódzkich w Polsce. Nasze projekty cechuje stabilność i duża skala.

Zespół dziedzinowy, do którego możesz dołączyć, skupia się na zagadnieniach związanych z wytworzeniem nowego modułu biznesowego i asystę programistyczną jego produkcyjnego wdrożenia u klienta. Zadania z którymi będzie musiał zmierzyć się deweloper w tym projekcie to wytworzenie, w ramach istniejącej bazy narzędziowej (Java, baza danych Oracle), funkcjonalności wynikających z analizy biznesowej. Zadania te obejmują prace programistyczne wg projektu technicznego przygotowanego przez architekta oraz, w ramach przekazanych funkcjonalności, możliwość współudziału w tworzeniu samego projektu. Prace programistyczne obejmują integrację z istniejącymi modułami (moduł bilingowy, moduł work-flow, moduły techniczne), oprogramowanie kolejnych procesów biznesowych wynikających z analizy w systemie obsługującym prace ponad 300 użytkowników.

Projekt kierowany jest przez doświadczonego architekta, z jednoczesnym zachowaniem Twojego realnego wpływu na wybór przyjmowanych rozwiązań.

Twój zakres obowiązków

  • rozwój oprogramowania z wykorzystaniem Java 8 i bazy danych Oracle lub PostgreSQL,

  • współudział w tworzenie projektu technicznego dla nowych funkcjonalności,

  • programowanie nowych funkcjonalności (Java, SQL i PL/SQL) i integracji z innymi modułami zgodnie z projektem technicznym,

  • programowanie integracji z innymi modułami i systemami (SOAP, REST i Oracle Database Link),

  • tworzenie dokumentacji powykonawczej,

  • możliwość długofalowej współpracy w ramach kilkudziesięciu wdrożeń systemu w branży utilities.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

  • poziom doświadczenia: Junior lub Mid,

  • znajomość Java,

  • znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych,

  • znajomość Git,

  • znajomość Maven lub Gradle,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęć nauki i rozwoju.

Mile widziane

  • doświadczenie komercyjne na stanowisku o podobnych wymaganiach lub wskazanie własnego projektu, który udowadnia biegłość w powyższych wymaganiach,

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunki studiów związane z programowaniem,

  • doświadczenie z Spring Framework.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku