Oferta pracy

Programista Java

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA S.A.
Przez 30 lat łączymy producentów z farmaceutami. Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną,
należącą do największej grupy spółek z sektora ochrony zdrowia w Polsce, Grupy Pelion.

ZAKRES ZADAŃ:

  • Wyznaczanie standardów pracy w zespole
  • Implementacja systemów
  • Projektowanie architektury nowych systemów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współtworzenie standardów technicznych
  • Dbanie o najwyższą jakość kodu
  • Ścisła współpraca z zespołem przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu

PRACUJEMY W OPARCIU O TECHNOLOGIE:

  • JAVA 8+
  • Angular 8+
  • Spring Boot
  • JPA (Hibernate),
  • Git, Bitbucket
  • PostgreSQL, Oracle DB, MongoDB, Cassandra, MySQL
  • Solr, Elasticsearch
  • ActiveMq, RabbitMq,
  • Junit, mockito, Spock
  • Docker, Docker SWARM
  • Jenkins
  • Keycloak
  • Intellij
  • Linux

DODATKOWO W RAMACH NARZĘDZI WSPOMAGAJĄCYCH PRACĘ MOŻESZ SIĘ SPOTKAĆ Z:

  • Activiti bpmn.
  • Jira
  • Confluence

WYMAGANIA:

  • 4 lat doświadczenia z Java,
  • Przywiązywanie wagi do wytwarzania oprogramowania wysokiej jakości w myśl idei software craftmanship
  • Doświadczenie w stosowaniu metodyki TDD
  • Znajomość zagadnień związanych z Continuous Integration/Continuous Delivery
  • Umiejętność analizy i projektowania systemów informatycznych
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Praktyczne doświadczenie w realizacji projektów w metodyce SCRUM Agile
  • Chęć dzielenia się wiedzą z innymi członkami zespołu
  • Wiedza z obszaru medycyny i zdrowia publicznego jest mocno punktowana

OFERUJEMY:

  • ubezpieczenie lekowe – 80% rabatu na leki na receptę
  • karta sportowa
  • owocowy dzień raz w miesiącu
  • ubezpieczenie zdrowotne od dwóch operatorów
  • dostęp do platformy z ebookami i audiobookami
  • dofinansowanie do okularów
  • prywatna opieka medyczna
  • karty upominkowe
  • dofinansowanie do wypoczynku

ETAPY REKRUTACJI

  1. ROZMOWA TELEFONICZNA
    Jeśli Twoje kompetencje będą zgodne z wymaganymi na tym stanowisku, zadzwonimy do Ciebie i zadamy kilka pytań, które nasunęły się nam na podstawie Twojego CV. Rozmowa potrwa około 15-30 minut.
  2. SPOTKANIE
    Online lub spotkanie bezpośrednie z Rekruterem oraz Menedżerem obszaru, do którego aplikujesz.
  3. TEST
    W ramach rekrutacji możemy poprosić Cię o wypełnienie testu online. Dział HR przekaże Ci wszystkie szczegóły na jego temat.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy