Ta oferta pracy jest nieaktualna od 338 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 21.04.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IT Professionals Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne w sektorze IT. Wspieramy organizacje w skutecznej realizacji planów biznesowych poprzez dostarczenie im najwyższej klasy personelu IT. Naszym celem jest również wspieranie rozwoju zawodowego Specjalistów IT poprzez zapewnienie im dostępu do najlepszych projektów i pracodawców.

    Dla naszego Klienta, firmy informatycznej, związanej z branżą ubezpieczeniową,
    poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź
    Nr ref.: Java/LODZ/25/JP

    ZADANIA:

    • Bycie częścią nowo powstającego zespołu developerskiego
    • Integracja oprogramowania i tworzenie oraz rozwój aplikacji dedykowanych do branży ubezpieczeniowej
    • Przeprowadzanie testów wewnętrznych
    • Branie czynnego udziału we wdrożeniach systemów

    WYMAGANIA:

    • Dobra znajomość Javy core, poparta praktyką zawodową
    • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (w szczególności MS SQL)
    • Mile widziane doświadczenie w integracji oprogramowania, w szczególności przy pomocy SOAP i WebServices oraz znajomość WebMethods
    • Znajomość języka angielskiego (pisanego/czytanego)

    OFERUJEMY:

    • Możliwość wdrożenia się w obszar WebMethods w nowym miejscu pracy, przy wsparciu pracodawcy/ szkolenia
    • Możliwość pracy w innowacyjnych projektach
    • Elastyczne godziny pracy 7:30- 9:00
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o dowolną formę w zależności od Twoich preferencji
    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie działającej na skalę międzynarodową

    Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku „Aplikuj”,
    podając w tytule maila numer ref. Java/LODZ/25/JP oraz klauzulę.

    Prosimy załączyć poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach, przez IT Professionals Sp. z o.o., a także przez klientów, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym także na przetwarzanie ich w przyszłości w tym samym celu. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że jestem osobą świadomą uprawnień przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.)”