Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-12-01

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

IT Professionals Sp. z o.o.jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne w sektorze IT. Wspieramy organizacje w skutecznej realizacji planów biznesowych poprzez dostarczenie im najwyższej klasy personelu IT. Naszym celem jest również wspieranie rozwoju zawodowego Specjalistów IT poprzez zapewnienie im dostępu do najlepszych projektów i pracodawców.

Dla naszych klientów, firm informatycznych specjalizujących się w różnorodnych obszarach rynku
(m.in. ubezpieczenia, fin-tech) poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: Java/ŁÓDŹ/56/JSz

ZADANIA:

  • Tworzenie/rozwijanie oprogramowania w najnowszych technologiach
    (m.in. Java 1.8, Spring 4) –dla osób zorientowanych na rozwój w obszarze developmentu
  • Możliwość pełnienia roli Konsultanta/Programisty w zespole integracji – dla osób, które chcą się rozwijać w kierunku integracji
  • Udział we współtworzeniu zespołu developerskiego
  • Wykazywanie inicjatywy w kreatywnym tworzeniu/rozwijaniu software’u

NASI KLIENCI OFERUJĄ:

  • Różnorodne miejsca pracy zarówno w Polsce, jak i zagranicą (zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.itprofessionals.com.pl)
  • Zróżnicowane i zindywidualizowane systemy bonusowe
  • Szkolenia, karty medyczne, sportowe, lunch-cardsy, indywidualne miejsca parkingowe i wiele innych dodatków
  • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej rozwojowi kompetencji
  • Dobrze wyposażone i dostosowane do potrzeb developerskich nowoczesne biura
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub umowę o pracę

WYMAGANIA:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu w Javie od wersji 1.6 do 1.8 (poszukujemy kandydatów od poziomu Juniora do poziomu Seniora)
  • Komunikatywność i umiejętność radzenia sobie w pracy zespołowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego może być przydatna, ale nie jest warunkiem koniecznym (w zależności od projektu)
  • Mile widziana jest znajomość (w zależności od projektu):
    • różnorodnych frameworków powiązanych z Javą (m.in. Spring, Hibernate,  JPA, JSF, REST/SOAP);
    • technologii webowych (Javascript, AngularJS, Angular 2, HTML5, jQuery, css3);
    • relacyjnych baz danych (m.in. MSSQL, Oracle) oraz języka SQL;
    • serwerów aplikacji (JBoss, Tomcat);
    • zasad czystego kodu (SOLID, DRY);
    • dobrych praktyk programowania (TDD, BDD, CI);
    • procesów modelowania procesów biznesowych, silnika procesowego oraz silnika reguł.

Najpierw poznamy Twoje doświadczenia i kompetencje,
a następnie dopasujemy odpowiednią ofertę!

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku „Aplikuj”,
podając w tytule maila numer ref. Java/ŁÓDŹ/56/JSz oraz klauzulę.

Prosimy załączyć poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach, przez IT Professionals Sp. z o.o., a także przez klientów, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym także na przetwarzanie ich w przyszłości w tym samym celu. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że jestem osobą świadomą uprawnień przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.)”