Ta oferta pracy jest nieaktualna od 93 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma OVOO zajmuje się tworzeniem wyspecjalizowanych rozwiązań dla operatorów telekomunikacyjnych. Tworzymy zarówno własne produkty jak i rozwiązania pod zamówienia klienta. Wykorzystujemy najnowsze technologie programistyczne. Wieloletnie doświadczenie zdobywaliśmy u czołowych operatorów i dostawców na całym świecie. Niezmiennie rozszerzamy nasze horyzonty, wyprzedzając aktualne trendy i wprowadzając nowe rozwiązania. Profil firmy jest ściśle związany z programowanie jednak ukierunkowany na specjalizację w zakresie rynku telekomunikacyjnego. Dla OVOO najważniejszy jest profesjonalizm. Wyznajemy zasadę, że programowanie jest narzędziem w którym musimy być najlepsi, ale poza tym posiadamy ekspercką branżową wiedzę.

    Miejsce pracy: Łódź

    Zadania:

    • najważniejsze obowiązki to: projektowanie, implementacja i utrzymywanie wysokiej jakości kodu Java
    • analiza wymagań i współtworzenie architektury rozwiązania

    Wymagania:

    • dobra znajomość JAVA
    • znajomość baz danych MySQL lub MariaDB
    • doświadczenie pracy w zespole programistów
    • znajomość git, maven
    • dbałość o wysoką jakość kodu, poprzez systematyczne tworzenie testów automatycznych
    • umiejętność tworzenia przejrzystego i utrzymywalnego kodu
    • znajomość zagadnień sieciowych, TCP/IP, HTTP, FTP
    • znajomość linuxa
    • znajomość języka angielskiego
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

    Dodatkowe atuty:

    • doświadczenie w technologii JSLEE
    • doświadczenie w technologii Akka
    • doświadczenie w technologii Hazelcast
    • doświadczenie w realizowaniu testów, manualnych, integracyjnych, wydajnościowych, testy niezawodności
    • znajomość sygnalizacji: SS7, SIP, Diameter

    Nasza oferta:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy
    • wybór preferowanej formy zatrudnienia
    • ciekawe wyzwania technologiczne
    • długoterminowe i interesujące projekty
    • dobra atmosfera pracy oraz spotkania integracyjne
    • no corpo
    • no dresscode
    • elastyczne godziny pracy
    • multisport
    • możliwość zdalnej pracy
    • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Etapy rekrutacji

    • Etapy rekrutacji
    • Rozmowa techniczna
    • Oferta współpracy
    • Witamy w OVOO

    bottom