Oferta pracy

Programista Java

Agora S.A.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój serwisów internetowych w technologii Java/J2EE,

  • rozwój narzędzi wspomagających pracę redakcji.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie jako programista Java,

  • bardzo dobra znajomość języka Java oraz Spring Framework,

  • doświadczenie w tworzeniu mikroserwisów (np. w Spring Boot),

  • znajomość języka zapytań SQL,

  • znajomość narzędzi wspomagających pracę z kodem: IDE (Eclipse, NetBeans, IDEA), system kontroli wersji (Git lub SVN), Maven, Jenkins,

  • mile widziana będzie znajomość Dockera oraz zagadnień CI/CD,

  • chęć poznawania nowoczesnych technologii internetowych.

To oferujemy

  • możliwość pracy 100% zdalnej lub z biura (oddział w Tychach) - do wyboru przez pracownika, również po okresie pandemii,

  • zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy – umowa o pracę bądź własna działalność gospodarcza,

  • w przypadku umowy o pracę - dodatkowe benefity pracownicze,

  • możliwość praktycznego wykorzystania takich technologii jak serwery aplikacji (Weblo-gic, Tomcat), bazy danych (Oracle, MySQL, Mongo DB) oraz wiele innych(Hazelcast, Kaf-ka, Redis, Zookeeper ...),

  • dostęp do najnowszych technologii, rozwiązań, metodyk (np. SCRUM ),

  • możliwość aktywnego uczestnictwa w procesie projektowania rozwiązań,

  • wymianę wiedzy w zespole, m.in. podczas cyklicznych szkoleń wewnętrznych,

  • przyjazną, twórczą i wspierającą atmosferę pracy,

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Agora S.A.

Około 115 serwisów internetowych, 10 tytułów prasowych, 20 aplikacji mobilnych, 4 stacje radiowe, 48 kin i wiele innych - pomóż nam tworzyć najbardziej rozpoznawalne marki w kraju. Dołącz do zespołu technologii Gazeta.pl!

Przewiń do profilu firmy

Drodzy kandydaci, w trosce o Wasze zdrowie oraz zdrowie naszych pracowników wprowadziliśmy zmianę w przebiegu wszystkich procesów rekrutacyjnych. Spotkania rekrutacyjne odbywają się online za pomocą aplikacji Teams.