Logo Pracuj.pl

Programista Java

GISPartner Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i wdrażanie oprogramowania.
  • Udział w projektowaniu i tworzeniu nowych funkcjonalności.
  • Udział w pracach zespołów wytwarzających poszczególne produkty.
  • Dokumentowanie prac nad kodem.
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej i podwykonawczej wytwarzanych komponentów.
  • Przygotowanie środowisk niezbędnych do pracy programistycznej.
  • Udzielanie konsultacji i wsparcia podczas wdrożeń wytworzonych komponentów.
  • Monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (także ostatnie lata studiów).
  • Minimum 2-letnie doświadczenia na stanowisku programisty JAVA.
  • Znajomość relacyjnych baz danych, języka SQL (MySQL, PostgreSQL), zagadnień XML, JSON, API REST.
  • Doświadczenie w technologiach: Spring, Spring Boot.
  • Mile widziana znajomość Kotlin.
  • Samodzielność w zakresie przydzielonych zadań.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Kreatywność w zakresie poszukiwania rozwiązań na zadane problemy.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w przyjaznym, młodym zespole a jednocześnie doświadczonym zespole.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów.
  • Udział w realizacji dużych i prestiżowych publicznie projektów kierowanych do masowego odbiorcy.
  • Kartę Multisport.

O nas

GISPartner Sp. z o.o., realizuje aktualnie szereg bardzo ciekawych oraz unikalnych i nowatorskich projektów informatycznych związanych z geoinformatyką oraz szeroko rozumianymi systemami GIS. Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam angażować się w realizacji ambitnych i prestiżowych przedsięwzięć, co zaowocowało stworzeniem przez nas kluczowych systemów informatycznych GIS w Polsce.

Obecne zaangażowanie firmy w wiele projektów jednocześnie otwiera przed nami szereg wyzwań, do realizacji których potrzebujemy Ciebie.

Programista Java, Lublin