Oferta pracy

Programista Java

CENTRUM MEDYCZNE LUXMED sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Radziwiłłowska 5

Lublin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Maven

  • Git

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie aplikacji desktopowych i webowych w oparciu o wymagania biznesowe,

  • projektowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności,

  • optymalizacja funkcjonujących aplikacji, zapewnianie odpowiedniej szybkości i wydajności tworzonych rozwiązań,

  • współpraca z innymi osobami zaangażowanymi w realizację projektu, w ramach nadzoru nad jakością produktu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie informatyczne wyższe lub w trakcie studiów,

  • przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość Spring 5, JavaSE, JavaEE, JPA, MAVEN, GIT, JUnit,

  • dobra znajomość środowiska Intellij Idea,

  • dobra znajomość relacyjnych baz danych,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej,

To oferujemy

  • umowa do wyboru: umowa o pracę/ kontrakt b2b/ umowa zlecenie

  • elastyczne godziny pracy,

  • pracę w młodym zespole,

  • możliwość nauki i rozwoju,

  • stabilne wynagrodzenie

  • abonamentową opiekę medyczną.

Centrum Medyczne Luxmed istnieje od 1992 r. i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na Lubelszczyźnie.

Tutaj tworzymy autorskie medyczne systemy IT dla Luxmed.

Stack technologiczny: JDK17+, JavaFx, Spring, Symphony, Docker, EJB, JPA, GIT, Hibernate, Ionic, Angular, Intellij, Jira, XRay, Slack, REST.

Dołącz do Naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy