Programista Java

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 2019-08-14
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2019-09-13)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lublin
    • nr referencyjny: PJ/pr
    • zapraszamy: od zaraz!
    • rodzaj umowy: UOP
    • branża: IT
    • podróże służbowe
    • kontakt z klientem
    • praca zdalna
    • wyzwania projektowe

    Poszukujemy zaangażowanych i gotowych na nowe wyzwania pracowników o różnym stopniu doświadczenia zawodowego do projektów prowadzonych w technologii Java. Tworzymy aplikacje nie tylko webowe i mobilne, ale również desktopowe. Jako Programista będziesz pracować przy projektach dla klientów z całego świata. Damy Ci możliwość rozwoju i pracy dla jednej z branż m.in. telekomunikacyjnej, bankowej, rozwiązań IoT, telemedycyny czy FMCG.

    Podstawowe informacje

    godziny pracy: do ustalenia z kierownikiem
    rodzaj umowy: o pracę

    zapraszamy: od zaraz!
    branża: IT
    podróże służbowe:
    praca zdalna:
    kontakt z klientem:
    wyzwania projektowe:

    TWOJE ZADANIA

    • Rozwój oprogramowania Comarch pod kątem nowych wymagań klientów
    • Projektowanie rozwiązań programistycznych według wskazanych wymagań i opisu zadania
    • Przeprowadzanie testów developerskich
    • Sporządzanie dokumentacji oprogramowania

    PROFIL PRACOWNIKA

    • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
    • (zapraszamy także studentów ostatnich lat studiów informatycznych z doświadczeniem w wytwarzaniu oprogramowania)
    • Praktyczna znajomość Java 7/8
    • Wiedza z zakresu baz danych: SQL, Oracle
    • Mile widzialne doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji Git
    • Pomysłowość, orientacja na znajdowanie rozwiązań
    • Umiejętność pracy w zespole

    Dla Ciebie

    • Indywidualny plan szkoleń i rozwoju
    • Elastyczne godziny pracy
    • Wspieranie aktywnego trybu życia i integracji zespołów
    • Prywatna opieka medyczna

    DODATKOWO

    • udział w inicjatywach charytatywnych
    • wymiana wiedzy
    • imprezy rodzinne
    • świetnie zlokalizowane biuro
    • wsparcie startu w zawodach sportowych
    • sympatyczna atmosfera
    • infrastruktura rowerowa
    • kameralne przestrzenie biurowe

    Co o projektach, technologiach i przyszłości mówią nasi pracownicy?

    Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej.

    Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

    opis opis opis opis