Logo Pracuj.pl

Programista Java

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • SQL

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie oraz wdrażanie oprogramowania,
  • udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych modułów i funkcjonalności,
  • optymalizacja działania istniejących systemów (m.in. poprzez doskonalenie wydajności kodu),
  • weryfikacja jakości oprogramowania,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz raportów,
  • samodzielność w projektowaniu rozwiązań oraz optymalizowaniu aplikacji,
  • zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy przy realizacji projektów komercyjnych,
  • dobra/bardzo dobra znajomość Java 8-11,
  • doświadczenie w pracy z Spring/Spring Boot, Hibernate,
  • znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych,
  • znajomość systemów kontroli wersji,
  • znajomość wzorców projektowych,
  • bardzo dobra znajomość Git,
  • umiejętność pisania testów jednostkowych JUnit,
  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B,
  • elastyczny czas pracy,
  • home office,
  • narzędzia pracy,
  • szkolenia zawodowe,
  • współpracę z ekspertami,
  • dzielenie się wiedzą,
  • ciekawe projekty,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • opiekę zdrowotną,
  • kartę sportową,
  • fundusz kulturalny,
  • dofinansowanie wypoczynku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

Jesteśmy jedną z największych firm IT w Polsce. Należymy do Grupy Asseco, największego producenta oprogramowania w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, który jest obecny w 60 krajach na całym świecie i zatrudnia 30 tys. osób.

Jako lider usług zaufania, znanych pod marką Certum dostarczamy podpis elektroniczny setkom tysięcy klientów w Polsce i na świecie. Produkujemy i rozwijamy oprogramowanie, m.in. dla sektora leasingowego oraz samorządów, w tym rozwiązania dla inteligentnych miast i budynków oraz systemy zarządzania kapitałem ludzkim. W ramach Asseco Academy oferujemy szkolenia z obszaru IT.

Siłą napędową naszej firmy są ludzie. Poszerzamy ich wiedzę i kompetencje, a przede wszystkim słuchamy ich potrzeb. To dzięki nim uzyskaliśmy certyfikat „Inwestor w Kapitał Ludzki” i dołączyliśmy do grona najlepszych pracodawców.

Programista Java, małopolskie