Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista JAVA - mid-level

SYSTEMY PRZETWARZANIA I INTEGRACJI DANYCH sp. z o.o.

Generała Jarosława Dąbrowskiego 9

Meksyk

Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • rozwój funkcjonalności istniejącej aplikacji

  • analiza wymagań i projektowanie rozwiązań

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z usługami i aplikacją

  • samodzielne przygotowywanie kodu w Java

  • poprawki błędów w istniejącej aplikacji

  • zapewnienie dobrej jakości wdrażanych zmian

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia jako programista Java

  • dobra znajomość zasad programowania zorientowanego obiektowo (OOP)

  • podstawowa znajomość CSS i JavaScript

  • podstawowa znajomość języka SQL (minimum to swobodne pisanie zapytań)

  • umiejętność pracy z GIT

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

  • mile widziana znajomość bazy PostgreSQL (również w zakresie pl/pgsql) oraz podstawowa znajomość systemów z rodziny Linux

  • dodatkowo mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych z wykorzystaniem Spring oraz Angular

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach ciekawych projektów

  • Praca hybrydowa

  • Pełen etat na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B

  • Indywidulane podejście do pracownika

  • Określoną ścieżkę rozwoju kompetencji

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Firma Systemy Przetwarzania i Integracji Danych Sp. z o.o . specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań związanych z szeroko rozumianymi hurtowniami danych. Współpracujemy z klientami z różnych branż, w tym z obszaru produkcji, ochrony zdrowia czy ubezpieczeń.

Chcemy rozbudowywać swój zespół o osoby, których pasją są dane. Jeśli dobrze czujesz się w roli analityka danych, programisty baz danych czy osoby tworzącej raporty, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się dostarczyć Ci pozytywnych wyzwań oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.