Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Java

Maxto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.O firmie

  • Modlniczka (pow. krakowski)

    Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Spring Data

  • Spring Boot

  • JPA

  • Spring RESTFull WB

  • Spring WS

Mile widziane

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Tomcat

  • JBoss Application Ser

  • Git

  • JIRA

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja funkcjonalności zgodnie ze specyfikacją i przydzielonymi zadaniami

  • Udział w projektowaniu rozwiązań

  • Udział w określaniu architektury nowych systemów

  • Praca w zespole SCRUM

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym.

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w programowaniu w technologii Java.

  • Znajomość Spring Data, Spring Boot, JPA, Spring RESTFull WB, Spring WS.

  • Javascript/Typescript

  • Znajomość Tomcat, JBoss.

  • Znajomość GIT, JIRA/Confluence

To oferujemy

  • Pracę przy ciekawych projektach z użyciem najnowszych technologii

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

Maxto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

MAXTO jest uznanym na polskim rynku integratorem systemów IT działającym od 2003 roku.

Oferujemy szeroką gamę niezawodnych rozwiązań z zakresu: Oprogramowania, Infrastruktury IT oraz Integracji Systemowej. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu. Nasze działania obejmują konsultacje, integrację, projektowanie, wdrożenie rozwiązań IT, a także późniejszy serwis i utrzymanie.

Przewiń do profilu firmy