Logo Pracuj.pl

Programista Java

Nexio Management Sp. z o.o.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Framework

  • Spring Boot

  • SQL

  • REST

  • Git

  • IntelliJ

Mile widziane

  • Docker

  • Kubernetes

  • Angular2+

  • Linux

  • Kafka

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny rozwój oprogramowania w języku Java8+
  • Rozwój aplikacji w architekturze mikroserwisów
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Współpraca z zespołem projektowym

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java
  • Praktyczna znajomość: Java8+, Spring, SpringBoot
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL
  • Znajomość architektury opartej o REST oraz systemu Git
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość Hibernate (JPA) i Angular2+
  • Znajomość środowiska Linux/Unix oraz Docker i Kubernetes
  • Znajomość Kafka

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Udział w zaawansowanych technologicznie projektach z dostępem do najnowszych wzorców biznesowych oraz technologicznych
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, zlecenie (dla studentów) lub B2B
  • Możliwość pełnej pracy zdalnej lub hybrydowej z jednego z naszych biur (Warszawa, Lublin, Wrocław)
  • Pakiet benefitów: Medicover (rozszerzony o stomatologię), karta sportowa FitProfit
  • Finansowanie certyfikatów technicznych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa HR

2

Rozmowa Techniczna

3

Oferta współpracy

4

Witamy w Nexio!

Nexio Management Sp. z o.o.

Nexio Management Sp. z o.o. (www.nexio.pl) to polska firma technologiczna z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku. Obecnie w naszych centrach kompetencyjnych zatrudniamy ponad 400 konsultantów, którzy świadczą usługi IT dla Klientów na całym świecie. Siedziba Nexio Management mieści się w Warszawie, a nasze biura zlokalizowane są we Wrocławiu, Rumunii oraz Wielkiej Brytanii. Posiadamy również własne R&D Center, które jest miejscem powstawania innowacyjnych projektów m.in.: w obszarach Big Data, Cloud, CRM, Biling, czy AI. W ramach naszego portfolio tworzymy szyte na miarę rozwiązania, utrzymujemy i rozwijamy nawet najbardziej wymagające systemy IT. Dostarczamy własne produkty oraz wspieramy zespoły naszych klientów w modelach scale up the team. Naszymi klientami są firmy z całego świata, szukające wsparcia najwyższej klasy ekspertów.

Współpracując z nami masz okazję uczestniczyć w rozwojowych projektach prowadzonych dla największych polskich i międzynarodowych firm. Obecnie poszukujemy doświadczonych Developerów Java, którzy chcieliby podjąć współpracę w pełni zdaną na terenie całej Polski (również po zakończeniu epidemii). W Warszawie, Wrocławiu lub Lublinie mamy możliwość pracy hybrydowej w naszych biurach.

Programista Java, Opole