Ta oferta pracy jest nieaktualna od 373 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista JAVA

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 03.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zapraszamy do naszego zespołu Kandydata/Kandydatkę do współpracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Opole z możliwością pracy zdalnej
    Oferujemy:
    • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie będącej liderem w zakresie IT i konsultingu w branży ochrony środowiska
    • możliwość rozwoju poprzez udział w projektach informatycznych (w tym w projektach międzynarodowych)
    • pracę w biurze zlokalizowanym w centrum miasta z możliwością skorzystania z elastycznych rozwiązań w naszym systemie pracy
    • partnerską atmosferę organizacji turkusowej
    • benefity (dofinansowanie do zajęć sportowych i wczasów, bony okolicznościowe)
    • wsparcie w pierwszych miesiącach pracy w naszej organizacji
    Zadania, które chcemy powierzyć:
    • tworzenie, utrzymywanie i rozwijanie systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe w unikalnej dziedzinie, jaką jest ochrona środowiska
    • integrowanie różnych systemów informatycznych
    • projektowanie i implementację oprogramowania w JAVA i technologiach powiązanych
    • bieżąca współpraca z zespołem analityków, testerów i kierowników projektów
    Zapraszamy do współpracy osoby:
    • posiadające wykształcenie wyższe o kierunku informatyka lub będące studentami IV / V roku informatyki
    • posiadające doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języka JAVA oraz JSE i/lub JEE
    • znające OOP
    • posiadające znajomość baz danych, języka SQL, środowiska MS SQL Server lub MySQL oraz relacyjnych baz danych
    • wyróżniające się znajomością przynajmniej jedną z następujących technologii: JEE, JDBC, JPA, Hibernate, Spring Framework, Wicket, REST
    • posiadające podstawową znajomość HTML/CSS
    • znające język angielski na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej projektu

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość Apache Maven, jQuery, Java Script, Bootstrap
    • znajomość SVN
    • znajomość programowania na serwer aplikacji WildFly/Tomcat
    • znajomość architektury mikroserwisów i powiązanych narzędzi
    • programowanie testów jednostkowych
    Zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania.
    W temacie prosimy wpisać: PJAVA_Imię i Nazwisko

    W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2016 r. poz. 922), przez Administratora Danych Osobowych ATMOTERM S.A. ul. Łangowskiego 4, 45 - 031 Opole. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

    ATMOTERM® S.A. w Opolu jest firmą z polskim kapitałem działającą na rynku polskim i europejskim od ponad 30 lat. Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych rozwiązań informatycznych do zarządzania informacjami środowiskowymi oraz w inżynierii środowiska. Misją ATMOTERM® S.A. jest zrównoważony rozwój i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla ochrony środowiska.
    bottom
    opis