Programista JAVA

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-03
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2017-12-03)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Zapraszamy do naszego zespołu Kandydata/Kandydatkę do współpracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Opole z możliwością pracy zdalnej
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie będącej liderem w zakresie IT i konsultingu w branży ochrony środowiska
  • możliwość rozwoju poprzez udział w projektach informatycznych (w tym w projektach międzynarodowych)
  • pracę w biurze zlokalizowanym w centrum miasta z możliwością skorzystania z elastycznych rozwiązań w naszym systemie pracy
  • partnerską atmosferę organizacji turkusowej
  • benefity (dofinansowanie do zajęć sportowych i wczasów, bony okolicznościowe)
  • wsparcie w pierwszych miesiącach pracy w naszej organizacji
Zadania, które chcemy powierzyć:
  • tworzenie, utrzymywanie i rozwijanie systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe w unikalnej dziedzinie, jaką jest ochrona środowiska
  • integrowanie różnych systemów informatycznych
  • projektowanie i implementację oprogramowania w JAVA i technologiach powiązanych
  • bieżąca współpraca z zespołem analityków, testerów i kierowników projektów
Zapraszamy do współpracy osoby:
  • posiadające wykształcenie wyższe o kierunku informatyka lub będące studentami IV / V roku informatyki
  • posiadające doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języka JAVA oraz JSE i/lub JEE
  • znające OOP
  • posiadające znajomość baz danych, języka SQL, środowiska MS SQL Server lub MySQL oraz relacyjnych baz danych
  • wyróżniające się znajomością przynajmniej jedną z następujących technologii: JEE, JDBC, JPA, Hibernate, Spring Framework, Wicket, REST
  • posiadające podstawową znajomość HTML/CSS
  • znające język angielski na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej projektu

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość Apache Maven, jQuery, Java Script, Bootstrap
  • znajomość SVN
  • znajomość programowania na serwer aplikacji WildFly/Tomcat
  • znajomość architektury mikroserwisów i powiązanych narzędzi
  • programowanie testów jednostkowych
Zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania.
W temacie prosimy wpisać: PJAVA_Imię i Nazwisko

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2016 r. poz. 922), przez Administratora Danych Osobowych ATMOTERM S.A. ul. Łangowskiego 4, 45 - 031 Opole. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

ATMOTERM® S.A. w Opolu jest firmą z polskim kapitałem działającą na rynku polskim i europejskim od ponad 30 lat. Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych rozwiązań informatycznych do zarządzania informacjami środowiskowymi oraz w inżynierii środowiska. Misją ATMOTERM® S.A. jest zrównoważony rozwój i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla ochrony środowiska.
bottom
opis

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się