Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Java

Wazdan Solutions Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Mile widziane

  • SQL

  • Git

  • Eclipse

  • IntelliJ

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku Programista JAVA będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za rozwój, projektowanie, implementację i testowanie aplikacji pisanych w języku Java, oraz za rozwój i utrzymanie aplikacji webowych opartych o technologię Java + GWT (Google Web Toolkit).

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka Java (mile widziany certyfikat OCPJP/SCJP)

  • Przynajmniej podstawowa znajomość GWT (Google Web Toolkit)

  • Znajomość podstawowych wzorców projektowych

  • Znajomość podstaw grafiki komputerowej

  • Umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji

  • Co najmniej roczne doświadczenie w programowaniu w Java

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

  • Doświadczenie w pracy ze średnimi lub dużymi projektami programistycznymi

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji graficznych, multimedialnych oraz gier

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na urządzenia mobilne

  • Znajomość środowisk Eclipse, IntelliJ

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

  • Dobra znajomość środowiska HTML5

  • Znajomość baz danych SQL

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Elastyczny czas pracy;

  • Różne formy pracy/współpracy;

  • Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy;

  • Współpracę z doświadczonym zespołem programistów umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

Wazdan to uznany i wielokrotnie nagradzany producent gier przeglądarkowych (HTML5) o zasięgu globalnym. Działamy na ponad 20 uregulowanych rynkach, dostarczając rozrywkę milionom graczy na całym świecie. Nasze portfolio liczy ponad 150 gier i obecnie rośnie w tempie 18+ tytułów rocznie.

Swój sukces zawdzięczamy stałemu poszukiwaniu i systematycznemu dostarczaniu ważnych dla graczy innowacji. Za każdą z nich stoi doświadczony i stale rozwijający się zespół utalentowanych i zaangażowanych ludzi, których połączyła pasja do gier.

Jest nas już ponad 150 i nieustannie poszukujemy nowych talentów.

Dołącz do #TeamWazdan!

Przewiń do profilu firmy