Oferta pracy

Programista JAVA Postilion

eService Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • SQL

  • Git

  • Maven

  • Jenkins

  • Mockito

Mile widziane

  • ORM

  • Hibernate

  • Spring Framework

Twój zakres obowiązków

  • rozwój aplikacji wykonanych w technologiach Java

  • rozwój systemów autoryzacyjnych opartych na bazach MS SQL Server

  • rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników

  • współpraca z analitykami funkcjonalnymi, testerami oraz użytkownikami końcowymi rozwijanych systemów

  • opiniowanie projektów systemów informatycznych

  • korzystanie z narzędzi wspierających pracę, m. in. Git, Maven, Jenkins, JUnit4, Mockito

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu informatycznym lub technicznym

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość JAVA i SQL

  • znajomość Spring, Hibernate i ORM będzie dodatkowym atutem

  • praktyczna znajomość wzorców projektowych

  • znajomość metodyk tworzenia oprogramowania i testowania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 20

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • dokumentacja

  • zarządzanie długiem technologicznym

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Warszawie, skąd obsługujemy klientów na obszarze 11 krajów Europy. Jako część międzynarodowej Grupy EVO jesteśmy europejskim hubem IT, technologii, zarządzania i rozwoju produktów, które codziennie mają wpływ na życie milionów użytkowników kart płatniczych.

Będąc największym operatorem płatności bezgotówkowych w Polsce i Europie środkowo-wschodniej, wspieramy przedsiębiorców w cyfrowym świecie transakcji płatniczych. Dajemy im narzędzia, dzięki którym mogą jeszcze lepiej obsługiwać swoich klientów, niezależnie od tego gdzie są i w jaki sposób chcą dokonać zakupu.

Od ponad 20 lat budujemy świat, w którym transakcje płatnicze przebiegają niemal niezauważalnie, są szybkie, bezpieczne i wygodne. Nieprzerwana ewolucja rynku usług finansowych wymaga od nas ciągłego rozwoju, innowacyjnego myślenia oraz budowania rozwiązań i kompetencji, które jeszcze wczoraj nie istniały. Tworzymy je i rozwijamy się wraz z nimi, rosnąc w tempie 20 proc. rocznie.

Wierzymy w siłę naszych wartości, którymi są: uczciwość, odpowiedzialność, różnorodność i praca zespołowa – dzięki nim nasi pracownicy i klienci zostają z nami na lata.

eService należy do notowanej na NASDAQ spółki EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego.

Przewiń do profilu firmy