Oferta pracy

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Neptis S.A.

Piątkowska 161

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Boot

  • REST

  • SQL

  • Git

Mile widziane

  • Java NIO

  • Hibernate

  • IntelliJ

  • pgAdmin

  • Apache Kafka

  • Apache Netty

  • Apache MINA

  • PostgreSQL

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie oprogramowania serwerowego do obsługi setek tysięcy użytkowników dziennie

  • utrzymanie i poprawa wydajności usług

  • ciągłe odkrywanie, ocena i wdrażanie nowych technologii

  • współpraca z frontend, mobile, bigdata i design teams

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w programowaniu w Java

  • narzędzia Eclipse/Intellij Idea, Maven, GiT

  • technologie REST lub Java NIO

  • język SQL oraz relacyjne baz danych

  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej

  • kreatywność i samodzielność w rozwiązaniu problemów

  • roczne doświadczenie komercyjne

  • znajomość podstawowej obsługi systemów Linux,

  • znajomość narzędzi PgAdmin/DataGrip, WinSCP i PuTTY/MobaXterm, Jirra

  • znajomość frameworków: Spring Boot, Apache Netty/MINA, Apache Kafka/AWS Kinesis

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • lider techniczny
  • devOps

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • narzędzia do trackowania zadań

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie z branży IT

  • Dowolną formą zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B)

  • Nowoczesne i dobrze skomunikowane biuro (2 nitki tramwajowe (w tym PST))

  • Pakiet benefitów: Kartę Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, kawę i herbatę dostępną każdego dnia

  • Możliwość udziału w zajęciach z języka angielskiego (3 poziomy zaawansowania)

  • Pracę w sympatycznym zespole specjalistów otwartych na dzielenie się swoją wiedzą

  • Udział w imprezach i wyjazdach integracyjnych

  • Współpracę z ludźmi z pasją (kapele, zespół piłkarski, cykliści, biegacze…)

  • Happy Mondays - tylko dla odważnych!:)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Neptis S.A.

Firma Neptis S.A. jest producentem, dostawcą i operatorem rozwiązań z obszaru monitoringu pojazdów, nawigacji samochodowej, systemów raportowania pracowników mobilnych oraz twórcą komunikatora dla kierowców Yanosik, skupiającego unikalną społeczność 1,5 mln użytkowników w skali miesiąca.

Tworzymy zgrany zespół profesjonalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu możemy zaoferować innowacyjną na polskim rynku ofertę monitoringu pojazdów GPS.

Przewiń do profilu firmy