Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-12-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

opisopisopis
Nr ref.: PJ/pr

podstawowe informacje

miejsce pracy:
Kraków, Kielce,
Katowice, Łódź,
Warszawa, Gliwice,
Poznań
godziny pracy:
do ustalenia
z kierownikiem
rodzaj umowy:
o pracę
zapraszamy:od zaraz!
branża:IT
podróże służbowe:
praca zdalna:
kontakt z klientem:
wyzwania projektowe:

profil pracownika

  • wykształcenie wyższe
  • praktyczna znajomość Java 7/8
  • praktyczna znajomość Springa: Core + MVC
  • znajomość SQL (Oracle)
  • znajomość REST
  • znajomość systemu kontroli wersji Git
  • mile widziana znajomość serwera Websphere i/lub Weblogic
  • minimum rok doświadczenia w projektach komercyjnych

zakres obowiązków:

  • projektowanie rozwiązań w oparciu o nowoczesny stos technologiczny
  • podnoszenie jakości i funkcjonalności istniejącego kodu
  • przeprowadzanie testów developerskich
  • sporządzanie dokumentacji oprogramowania

jak pracujemy:

  • podejście lean management / Kanban
  • architektura modułowa, warstwa frontowa osadzona na API Gateway
  • najnowsza wersja frameworku Spring, Java 8
  • środowisko IntelliJ

nasza oferta

prywatna opieka
medyczna
dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
indywidualny plan
szkoleniowy
wyjazdy/spotkania
integracyjne

dodatkowo

udział w inicjatywach charytatywnych
wymiana wiedzy

imprezy rodzinne
świetnie zlokalizowane biuro

wsparcie startu w zawodach sportowych
sympatyczna atmosfera

infrastruktura rowerowa
kameralne przestrzenie biurowe

Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV i listu motywacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Comarch, wymienione na stronie: www.comarch.pl/o-firmie/grupa-kapitalowa, moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którykolwiek z wyżej wskazanych podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Comarch (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)." Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.).

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda moze być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania.
Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji.