Oferta pracy

Programista Java

ALLIANCE AUTOMOTIVE SYSTEMS SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Dąbrowskiego 29, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ALLIANCE AUTOMOTIVE SYSTEMS SPÓŁKA AKCYJNA

Dąbrowskiego 29

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • SQL

Mile widziane

  • Hibernate

  • Spring Framework

  • Primefaces

Twój zakres obowiązków

  • analiza i rozwój systemów informatycznych

  • projektowanie systemów informatycznych

  • udział w testowaniu oprogramowania

  • analiza wymagań

  • podnoszenie własnych kwalifikacji w ramach wykonywanych obowiązków

  • czynne zaangażowanie w rozwój produktów zespołu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub student IV bądź V roku

  • znajomość języka Java

  • znajomość języka SQL

  • praktyczna znajomość Javy lub SQL

  • znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy w grupie oraz silna motywacja do poszerzania wiedzy i rozwoju osobistego

  • doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku

  • status studenta

  • znajomośc Hibernate, Spring Framework, Primefaces, koncepcji SOA/REST, freamworki Javascript (np. jQuery, AngularJS) oraz bazy danych Oracle

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem

  • możliwość rozwoju poprzez wdrażanie i realizację własnych pomysłów

  • ciekawą pracę w nowoczesnym biurze w ,,Sercu Jeżyc’’

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • firmowa biblioteka

Alliance Automotive Systems to dynamicznie rozwijająca się polska firma informatyczna, która specjalizuje się w tworzeniu systemów dla branży motoryzacyjnej. AAS wyróżnia się na rynku informatycznym wdrażaniem kompleksowych, zintegrowanych oraz funkcjonalnych rozwiązań informatycznych dla motoryzacji.

AAS tworzy grupa specjalistów

współpracujemy z liderami branży motoryzacyjnej

dogodna lokalizacja nowoczesnego biura (poznańskie ,,Serce Jeżyc’’)

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy