Ta oferta pracy jest nieaktualna od 154 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2019-01-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    9bits Sp. z o.o.

    Firma 9 bits została założona w 2009 roku. Od tego czasu nasi developerzy dostarczyli ponad 300 projektów dla klientów w Europie Wschodniej. Celem firmy jest świadczenie nowatorskich innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie technologii informatycznych.
    Od samego początku, nasza siłą i przewagą jest umiejętność projektowania prostych rozwiązań dla skomplikowanych problemów. U podstaw tej zdolności jest ciągłe doskonalenie się i poszukiwanie nowych technologii.

    Miejsce pracy: Rzeszów

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie oraz tworzenie aplikacji webowych w technologii JAVA 8 oraz w oparciu o architekturę Microservices.
    • Analizowanie wymagań funkcjonalnych.
    • Dbanie o jakość wytwarzanego kodu źródłowego.
    • Współpraca z innymi programistami w ramach zespołu.

    Wymagania:

    • Znajomość fremoworka Spring (Spring Boot, Spring Data), Hibernate.
    • Doświadczenie w pisaniu testowych jednostkowych i integracyjnych.
    • Znajomość narzędzi do budowy projektów Gradle / Maven.
    • Znajomość narzędzi Continous Integration oraz kontroli wersji GIT.
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną pracę z dokumentacją techniczną.
    • Zdolność samodzielnego, analitycznego i kreatywnego myślenia.
    • Otwartość i umiejętność pracy zespołowej.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość ElasticSearch/Apache Lucene, Scala, Kotlin, RabbitMQ / Kafka.
    • Znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych (MongoDB).
    • Doświadczenie w pracy z architekturą rozproszoną skierowaną na mikrousługi (Microservices).
    • Doświadczenie w pracy z ekosystemem Apache Hadoop.

    Oferujemy:

    • pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi
    • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji oraz o dużym potencjale do rozwoju
    • ciekawe projekty i wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji
    • wsparcie doświadczonego programisty
    • zatrudnienie w formie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dopłaty do pakietu sportowego)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.