Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Java/Scala

Comarch SAO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CleanCode

  • CodeReview

  • Git

  • SQL

  • Scala

  • Java

O projekcie

Jeżeli jesteś pasjonatem nowych technologii, chcesz rozwijać swoje kompetencje w dziedzinie telekomunikacji oraz lubisz pracę zespołową - ta oferta jest dla Ciebie. Operatorzy Telco mają coraz większy wpływ na życie przeciętnego człowieka, a my dostarczamy kluczowe dla nich rozwiązania- systemy BSS (Business Support Systems). Dołącz do nas i spraw, aby te systemy były jeszcze lepsze. Pracuj w nowoczesnych technologiach, podnieś swoje kwalifikacje, zobacz z bliska jak wyglądają systemy dostarczane dla dużych operatorów Telco z całego świata i rozwijaj się razem z nami.

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w procesie produkcji oprogramowania w ramach zespołu R&D

  • Stosowanie dobrych praktyk programowania: CleanCode, CodeReview

  • Tworzenie testów jednostkowych, komponentowych oraz end-to-end

  • Dokumentowanie swojej pracy

  • Współpraca z analitykami biznesowymi, specjalistami, testerami, devopsami we wszystkich etapach wytwarzania oprogramowania

  • Praca z technologiami oraz narzędziami: Akka, Akka Streams, Kafka, RabbitMQ, ElasticSearch, Kibana, Docker, Kubernetes, Gradle, Karaf, Apache Camel

  • Praca nad rozwiązaniami znajdującymi się w chmurze

Nasze wymagania

  • Absolwent studiów o profilu informatycznym lub kierunki pokrewne

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku młodszego programisty/programisty

  • Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności (rozumiemy że nie każdy wszystko potrafi od razu)

  • Umiejętność:

  • o analitycznego myślenia oraz pracy w zespole

  • o programowania w jednym z języków: Scala, Java

  • o pisania testów jednostkowych

  • Znajomość:

  • o środowiska programistycznego Intellij IDEA lub Eclipse

  • o systemu kontroli wersji GIT

  • o relacyjnych baz danych oraz języka SQL

  • o obsługi systemów UNIX/Linux

  • Język angielski na komunikatywnym poziomie

  • Otwartość na wyzwania

  • Komunikatywność

Mile widziane

  • ElasticSearch, RabbitMQ, Apache Camel, Karaf, Akka, Akka Streams, Docker, Kubernetes, Gradle

To oferujemy

  • Praca przy strategicznym i bardzo dużym systemie dla operatorów telekomunikacyjnych rozsianych po całym świecie

  • Szkolenia wstępne (produktowe, z obsługi aplikacji)