Programista Java Senior w Zespole Systemów Ryzyka Klienta Detalicznego

Bank Pekao

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • Angular

  • HTML5

  • CSS

  • Java

  • Spring

  • Hibernate

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój nowych funkcjonalności w systemach bankowych

  • Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania (funkcjonalność, wydajność, niezawodność)

  • Udział w projektach realizowanych w jednostce

  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, optymalizacji

  • Współpraca z analitykami, klientem biznesowym i innymi zespołami technicznymi

  • Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji swojej pracy

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe min. inżynierskie o profilu ścisłym (preferowane kierunki: informatyczny, matematyczny, fizyczny)

  • Masz min. 2 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu rozwiązań webowych

  • Posiadasz doświadczenie w programowaniu aplikacji z wykorzystaniem technologii Frontend (JavaScript, Angular, HTML5, CSS) lub Backend (Java, Spring, Hibernate)

  • Podtrzymujesz dobre praktyki programistyczne i realizację QA

  • Masz zdolności analityczne w zakresie identyfikowania wymagań biznesowych i przekładania ich na rozwiązania IT

  • Środowisko Agile, SCRUM, DevOps nie jest Ci obce

  • Masz pasję, zaangażowanie, inicjatywę w realizacji powierzonych zadań

  • Znasz język angielski na poziomie B1/B2

  • Cechuje Cię samodzielność w działaniu

  • Umiesz pracować w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach

  • System szkoleń i programów rozwojowych

  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników