Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java

  • Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 22.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupę NDI tworzą spółki specjalizujące się w organizacji i realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa, energetyki oraz hydrotechniki. Na rynku funkcjonujemy od 1991 roku. Ofertę NDI wyróżnia duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule.
    Podstawę naszej działalności stanowi budownictwo: kubaturowe oraz infrastrukturalne – w tym także projekty hydrotechniczne. Z powodzeniem działamy zarówno na rynku zamówień publicznych, jak i  prywatnych.

    Prowadzimy także własne projekty deweloperskie, w których inwestorem bądź współinwestorem są spółki celowe tworzone w ramach grupy.
    NDI jest dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

    W związku z intensywnym rozwojem i planowanymi projektami aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Nr ref. PR/PSO/0317
    Miejsce pracy: Sopot

    ZAKRES ZADAŃ

    • Analiza potrzeb Klienta
    • Projektowanie i implementacja oprogramowania
    • Tworzenie dokumentacji projektowej
    • Zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzanych danych oraz ochrony systemów teleinformatycznych

    PROFIL KANDYDATA

    • Znajomość technologii Java (JPA z implementacjami, JSF, JavaScripts, frameworków)
    • Znajomość zagadnień wydajnościowych aplikacji , serwerów aplikacji, systemów kontroli wersji
    • Umiejętność pisania wydajnych zapytań do bazy SQL.
    • Umiejętności analizowania problemów, diagnozowania i znajdowania rozwiązań
    • Odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność oraz umiejętność współpracy z użytkownikiem
    • Dyspozycyjność

    OFERTA

    • Pracę pełną wyzwań w renomowanej firmie
    • Samodzielność w działaniu i wdrażaniu własnych pomysłów
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Szkolenia zawodowe
    • Konkurencyjne warunki zatrudnienia

    Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym klikając przycisk Aplikuj.

    Prosimy o załączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

    Dziękujemy za przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    Dołącz do nas
    www.ndi.com.pl