Oferta pracy

Programista Java - staż w Centrum IT

ZF GroupO firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie przy tworzeniu systemów informatycznych oraz narzędzi wykorzystywanych przez zespoły produkcyjne (SCADA);

  • Programowanie obiektowe w języku Java;

  • Udział w tworzeniu i monitorowaniu baz danych i dokumentacji dla projektów;

  • Praca nad specyfikacjami i wymaganiami oraz budowanie architektury oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (absolwent/ka lub student/ka ostatniego roku studiów);

  • Znajomość zasad programowania obiektowego (Java i pochodne);

  • Umiejętność pracy w zespole (mile widziane doświadczenie w pracy oparte o SCRUM) i komunikatyw-ność;

  • Dobra znajomość j. angielskiego;

Mile widziane

  • Umiejętność pracy w Angular, SQL.

  • Ukończone projekty z wykorzystaniem języka Java oraz technologii webowych;

To oferujemy

  • Pracę z najnowocześniejszymi technologiami w infrastrukturze globalnej i zdobywanie praktycznego doświadczenia;

  • Atrakcyjne możliwości kariery w międzynarodowym środowisku;

  • Prywatną opiekę medyczną, platformę MyBenefit, pakiet rabatów na towary i usługi;

  • Elastyczne godziny pracy oraz koleżeńską atmosferę pracy;

  • Możliwość pracy zdalnej o czasie pandemii, po pandemii system hybrydowy (60% zdalnie, 40% w biu-rze);

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin na okres jednego roku;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 4000 zł brutto.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne