Oferta pracy

Programista JAVA, T-SQL

Intersport Polska S.A.O firmie

Intersport Polska S.A.

382

Cholerzyn (pow. krakowski)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • SQL

  • CI/CD

Mile widziane

  • NServiceBus

  • Spring Integration

  • ETL

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w przebudowie środowiska IT w organizacji,

  • Utrzymanie i rozwój wewnętrznej warstwy integracyjnej (architektura mikrousług), w tym przebudowa istniejących interfejsów do obecnych systemów oraz budowa nowych na potrzeby planowanych wdrożeń,

  • Wsparcie prac związanych z budową środowiska CI.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość technologii JAVA – min. 3 lata doświadczenia,

  • Praktyczna znajomość SQL – min. 3 lata doświadczenia,

  • Praktyczna znajomość CI/CD oraz konteneryzacji,

  • Umiejętność automatyzacji testów,

  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

  • Znajomość zagadnień: konteneryzacja/orkiestracja,

  • Znajomość frameworków integracyjnych (NServiceBus, Spring Integration lub podobnych),

  • Znajomość zagadnień i narzędzi ETL,

  • Znajomość zagadnień związanych z administracją systemów operacyjnych (Linux),

  • Znajomość technologii .NET.

To oferujemy

  • Dowolna forma zatrudnienia,

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

INTERSPORT jest światową znaną i cenioną sportową marką detaliczną. INTERSPORT tworzy zespół, których łączy jedno - pasja do sportu i chęć dzielenia sią nią z innymi.

Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!

Przewiń do profilu firmy

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać już teraz poprzez elektroniczny system rekrutacji. Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednakże informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy