Oferta pracy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring

  • MVC

  • JPA

  • WebService

  • XML

  • SQL

  • Git

  • Maven

  • JBoss Application Ser

  • Tomcat

Mile widziane

  • Activiti

  • Elasticsearch

  • MongoDB

System operacyjny

O projekcie

Chcesz budować złożone aplikacje integrujące się z wieloma systemami? Chcesz kontynuować swoją karierę w największej polskiej firmie informatycznej, realizując projekty dla sektora publicznego w Polsce? Szukasz pracy w roli Programisty lub Starszego Programisty Java? Jeśli tak, dołącz do nas, buduj i rozwijaj system do obsługi procesów celnych w obszarze Unii Europejskiej. Aplikuj i dowiedz się więcej.

Wszystkie rekrutacje prowadzimy online.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój obecnego oprogramowania dla klienta z obszaru administracji rządowej, służącego do obsługi procesów celnych na terenie Unii Europejskiej

  • Tworzenie i utrzymanie aplikacji opartych o technologie Java

  • Wsparcie merytoryczne i technologiczne w zakresie utrzymywanych przez zespół produktów oraz technologii w nich użytych

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • Projektowanie nowych rozwiązań oraz wyznaczaniem standardów w zakresie produkcji oprogramowania (w przypadku roli Starszego Programisty)

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata (w przypadku Programisty) lub min. 4 lata (w przypadku roli Starszego programisty) praktycznego doświadczenia w zakresie programowania FrontEnd i BackEnd w Java w tym szczególnie w Java 8 lub wyższej

  • Dobra znajomość: Spring/JPA/MVC/SOAP/WebService/XML

  • Znajomość serwerów aplikacyjnych JBoss/Wildfly lubTomcat

  • Dobra znajomość SQL

  • Znajomość PostgreSQL (lub innej relacyjnej bazy danych)

  • Doświadczenie w pracy z Git/Maven

  • Znajomość BPMN oraz doświadczenie w projektowaniu oprogramowania (w przypadku roli Starszego Programisty)

  • Język angielski na poziomie swobodnego czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę

  • Znajomość silników procesów BPM np. Camunda, Activiti, jBPM

  • Znajomość Elasticsearch

  • Znajomość obiektowych baz danych np. MongoDB

  • Doświadczenie w pracy w zespołach Agile/Scrum

  • Doświadczenie w zakresie User Experience Design

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • ok.20

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • project manager
  • analityk biznesowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy