Oferta pracy

Programista Java

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • jQuery

  • Java

  • SQL

  • HTML

  • CSS

Twój zakres obowiązków

  • Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy – to u nas norma. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

  • Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne),

  • co najmniej 3 - letni staż pracy przy realizacji projektów komercyjnych,

  • dobra znajomość Java 8/11, JEE (doświadczenie w jednym z frameworków - Spring lub Struts),

  • znajomość relacyjnych baz danych, SQL, PL/SQL, doświadczenie w pracy z Oracle lub Postgres, Hibernate,

  • znajomość jQuery, HTML, CSS,

  • znajomość systemów kontroli wersji,

  • znajomość wzorców projektowych,

  • samodzielność w projektowaniu rozwiązań, oraz optymalizowaniu aplikacji,

  • zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań ,

  • odpowiedzialność za wykonywane zadania,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęć rozwoju i dzielenia się wiedzą.

Mile widziane

  • znajomość Linux (Red Hat), SOAP, Python,

  • znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa systemów informatycznych,

  • aktywność i zainteresowania pozazawodowe,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca co najmniej czytanie dokumentacji technicznej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku