Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Od ponad 20 lat tworzymy zaawansowane technologicznie
    oprogramowanie dla firm i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki.

    Specjalizujemy się w sektorze finansowym,
    z sukcesem prowadzimy projekty dla instytucji z innych branż
    z zakresu zarządzania dokumentami, automatyzacji procesów biznesowych
    oraz tworzymy systemy od podstaw w odpowiedzi
    na specyficzne wymagania klientów.
    bottom
    Miejsce pracy: Warszawa Bielany
    blisko metra Słodowiec

    Szukamy zarówno bardziej,
    jak i mniej doświadczonych programistów.
    bottom

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie i utrzymywanie aplikacji opartych o technologie Java, AngularJS, Spring, Hibernate
    • wykonywanie code review
    • analiza kodu źródłowego w języku Java
    • pisanie testów jednostkowych
    • dbałość o wysoką jakość wytwarzanego oprogramowania

    Oczekujemy od Ciebie:

    • dobrej umiejętności programowania w Javie i JavaScript
    • doświadczenie w pracy z bazami danych np. Oracle
    • dobra znajomość Spring, Hibernate
    • minimum rocznego doświadczenia
    • otwartości na pracę z wykorzystaniem metodyk Agile
    • chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji

    Mile widziane dodatkowe atuty:

    • znajomość innych języków z rodziny JVM
    • doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientem
    • uczestnictwo w projektach open-source, prelekcje na konferencjach

    Oferujemy:

    • możliwość poznania nowych technologii i nowoczesnych metodyk budowy oprogramowania
    • udział w konferencjach programistycznych oraz innych eventach branżowych
    • regularne warsztaty technologiczne organizowane przez pracowników
    • gwarancję rozwoju zawodowego dzięki ciągłemu strumieniowi nowych projektów
    • oraz:
    • Elastyczne godziny pracy
    • Grille i imprezy, wyjazdy integracyjne
    • Kuchnia, soki, owoce
    • Dyski SSD, IntelliJ Ultimate Edition, zewnętrzny monitor
    • Lekcje angielskiego
    • Hackathony, szkolenia, konferencje
    • Bezpłatny parking
    • Opieka medyczna
    • Piłkarzyki Multisport

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
    z hasłem Programista Java w tytule.

    Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dołączonym CV przez BMS sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

    bottom