Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Od ponad 20 lat tworzymy zaawansowane technologicznie
    oprogramowanie dla firm i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki.

    Specjalizujemy się w sektorze finansowym,
    z sukcesem prowadzimy projekty dla instytucji z innych branż
    z zakresu zarządzania dokumentami, automatyzacji procesów biznesowych
    oraz tworzymy systemy od podstaw w odpowiedzi
    na specyficzne wymagania klientów.
    bottom
    Miejsce pracy: Warszawa Bielany
    blisko metra Słodowiec

    Szukamy zarówno bardziej,
    jak i mniej doświadczonych programistów.
    bottom

    Jako Programista Java będziesz uczestniczył w procesie wytwórczym opartym o zwinne metodyki, code review, Continous Integration (CI), konteneryzację (Docker). Będziesz miał bezpośredni wpływ na wizję i sposób realizacji rozwiązań informatycznych.

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie i utrzymywanie rozwiązań do zarządzania obiegiem dokumentów i procesami biznesowymi opartych o technologie Java 8, Angular 7, REST API, Spring, Docker
    • tworzenie opisów technicznych wymagań
    • analiza kodu źródłowego w języku Java
    • wykonywanie code review
    • przygotowywanie i weryfikacja paczek wdrożeniowych
    • współpraca z osobami technicznymi z zespołu klienta

    Oczekujemy od Ciebie:

    • dobrej umiejętności programowania w Javie i JavaScript
    • doświadczenia w pracy z bazami danych SQL
    • znajomość popularnych frameworków np. Spring, Hibernate
    • minimum 2-letniego doświadczenia
    • doświadczenia w projektowaniu rozwiązań w systemach informatycznych
    • poczucia odpowiedzialności za tematy, którymi się zajmujesz
    • otwartości na pracę z wykorzystaniem metodyk Agile
    • chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji i dzielenia się wiedzą

    Oferujemy Tobie:

    • możliwość poznania nowych technologii i nowoczesnych metodyk budowy oprogramowania
    • stałe zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę kontraktową (do wyboru przez kandydata)
    • udział w konferencjach programistycznych oraz innych eventach branżowych, również międzynarodowych
    • regularne warsztaty technologiczne organizowane przez pracowników
    • gwarancję rozwoju zawodowego dzięki ciągłemu strumieniowi nowych projektów
    • pracę w niewielkich zespołach pod kierownictwem doświadczonych inżynierów
    • możliwość rozwoju w kierunkach: Architekt Systemów, Lider technologiczny
    • oraz:
    • Elastyczne godziny pracy
    • Grille i imprezy, wyjazdy integracyjne
    • Kuchnia, soki, owoce
    • Dyski SSD, IntelliJ Ultimate Edition, zewnętrzny monitor
    • Lekcje angielskiego
    • Hackathony, szkolenia, konferencje
    • Bezpłatny parking
    • Opieka medyczna
    • Piłkarzyki Multisport

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
    z hasłem Programista Java w tytule.

    Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dołączonym CV przez BMS sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

    bottom