Oferta pracy

Programista JAVA

Gabos SoftwareO firmie

Rekrutacja zdalna

Gabos Software

Tadeusza Czackiego 7/9/11

Warszawa

Gabos Software specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów dla placówek medycznych, oferuje swoim klientom usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: programiści, inżynierowie, informatycy, testerzy, oraz managerowie IT. Firmę tworzy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań oraz poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Dołącz do nas jako:

Zakres zadań realizowanych na stanowisku:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania i systemów opartych na Java;
  • Dbanie o wysoką jakość kodu zgodnie z zasadami Clean Code;
  • Prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji związanej z projektami

Kwalifikacje i doświadczenie wymagane na stanowisku:

  • wykształcenie wyższe;
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w Java
  • Znajomość Java 7, 8 i 11, Spring framework, Spring Boot, GIT, SVN, Maven, Spring Data JPA, Hibernate, JUnit, JavaFX, docker, JavaEE,
  • Znajomość WebServices (SOAP i REST)
  • Mile widziane doświadczenie w frameworku, Angular,
  • znajomość SQL oraz bazy danych Oracle,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność tworzenia czytelnego, testowalnego kodu zgodnie ze standardami

Wymagane cechy i predyspozycje:

  • zaangażowanie,
  • dyspozycyjność,
  • rzetelność,
  • zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie Grupy Kapitałowej WASKO realizującej projekty informatyczne dla podmiotów leczniczych
  • dajemy możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,
  • będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleniach oraz współpracę z naszymi Ekspertami,
  • zapewniamy umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie między innymi do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gabos Software Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gabos Software Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach na potrzeby przyszłych rekrutacji. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy