Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Java

BMS sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BMS sp. z o.o.

aleja Słowiańska 10B

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring

  • Hibernate

  • Angular

O projekcie

BMS Sp. z o.o. to firma o wypracowanej pozycji na rynku. Od ponad 20 lat tworzymy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki. Nasze systemy to kompleksowe, wykonane w nowoczesnych technologiach, specjalizujemy się w rozwiązaniach dla branży bankowo-finansowej.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i utrzymywanie aplikacji opartych o technologie Java, Angular.io/AngularJS, Spring, Hibernate

  • wykonywanie code review

  • analiza kodu źródłowego w języku Java

  • pisanie testów jednostkowych

  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanego oprogramowania

Nasze wymagania

  • dobrej umiejętności programowania w Javie

  • doświadczenie w pracy z bazami danych np. Oracle/Postgresql

  • dobra znajomość Spring, Hibernate

  • minimum 3 -letniego doświadczenia

  • otwartości na pracę z wykorzystaniem metodyk Agile

  • chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji

Mile widziane

  • znajomość innych języków z rodziny JVM

  • doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientem

  • uczestnictwo w projektach open-source, prelekcje na konferencjach

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole z wykorzystaniem nowych technologii i nowoczesnych metodyk budowy oprogramowania

  • stałe zatrudnienie w ramach preferowanej przez Ciebie formy zatrudnienia

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • pracę w 100% zdalną w czasie pandemii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

  • Dyski SSD, IntelliJ Ultimate Edition, zewnętrzny monitor

  • Bezpłatny parking

  • Grille i imprezy, wyjazdy integracyjne

  • Hackathony, szkolenia, konferencje

Od ponad 20 lat tworzymy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki.

Specjalizujemy się w sektorze finansowym, z sukcesem prowadzimy projekty dla instytucji z innych branż z zakresu zarządzania dokumentami, automatyzacji procesów biznesowych

oraz tworzymy systemy od podstaw w odpowiedzi na specyficzne wymagania klientów.

Przewiń do profilu firmy