Logo Pracuj.pl

  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Boot

  • Maven

  • Hibernate

  • JPA

  • JUnit

  • SQL

  • Git

  • Gerrit

  • Docker

  • Jenkins

  • Nexus

Mile widziane

  • RESTful API

  • SoapUI

  • PostgreSQL

  • SQL

  • MongoDB

  • DevOps

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez Firmę
  • Dbałość i odpowiedzialność za proces wytwórczy oprogramowania
  • Zapewnienie poprawnego działania systemów produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z zespołami biznesowymi, product ownerem, analitykami

Nasze wymagania

  • Znajomość wzorców projektowych i umiejętność ich optymalnego doboru
  • Praktyczne doświadczenie w programowaniu w Java
  • Spring Boot, Maven, Hibernate, JPA, JUnit
  • Znajomość Linux na poziomie użytkownika systemu
  • Znajomość SQL
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Git, Gerrit, Docker, Jenkins, Nexus itp.
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i integracyjnych
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej
  • Zdolności analityczne, otwarty umysł, gotowość nieszablonowego myślenia
  • Odpowiedzialność, sumienność i dokładność

  • Znajomość technologii RESTful API, SOAP
  • Znajomość PostgreSQL, SQL, MongoDB
  • Doświadczenie w obszarze DevOps,
  • Doświadczenie z technologią Docker,
  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie tworzenia bezpiecznego oprogramowania (OWASP Top 10)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

To oferujemy

  • Możliwość poznawania nowych technologii IT
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w IT dla finansów
  • Multisport, karty podarunkowe, vouchery
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Sekcje zainteresowań pracowników
  • Ciekawą, odpowiedzialną i rozwijającą pracę w zgranym zespole
  • Udział w bardzo ciekawych projektach
  • Możliwość wyboru formy współpracy
  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość uczenia się od doświadczonego zespołu
  • Przyjazną atmosferę pracy bez nadmiernych procedur i niepotrzebnych ograniczeń
  • Wpływ na kształt budowanych rozwiązań

ProService Finteco Sp. z o.o.

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Programista Java, Warszawa