Oferta pracy

  • Wołoska 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Moventum Services Sp. z o.o.

Wołoska 5

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • J2SE

  • Java

  • Spring Framework

  • JPA

  • Hibernate

  • REST

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • jQuery

Mile widziane

  • Message Queue

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój aplikacji wspierających działalność spółki (warstwa biznesowa + elementy frontendu)

  • Współpraca przy tworzeniu wymagań oraz kreowaniu rozwiązań funkcjonalnych

  • Tworzenie specyfikacji technicznych aplikacji i rozwiązań projektowych

  • Dbałość o wysoką jakość kodu

Nasze wymagania

  • Znajomość Java (J2SE)

  • Znajomość Spring Framework (Spring MVC, Spring Security, Spring Data)

  • Znajomość technologii JPA, Hibernate, REST

  • Znajomość technologii webowych HTML, CSS, JavaScript, jQuery

  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych

  • Znajomość relacyjnych baz danych, umiejętność tworzenia zapytań SQLChęć zdobywania nowej wiedzy

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność kreatywnego rozwiązywania złożonych problemów logicznych

  • Znajomość aspektów bezpieczeństwa aplikacji webowych

  • Znajomość narzędzi typu Message Queue (Kafka)

  • Znajomość narzędzi do konteneryzacji (Kubernetes, Docker)

  • Znajomość narzędzi kontroli GIT

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem nowych technologii stwarzających duże możliwości rozwojowe

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia i kompetencji

  • Pracę w ambitnym zespole opartym o zasady partnerstwa i współpracy

  • Szkolenia oparte na platformie Pluralsight

  • Pracę w metodyce scrum

  • Pracę w środowisku międzynarodowym

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Moventum posiada swoje siedziby między innymi w Luksemburgu i Polsce. Jesteśmy jednym z liderów wśród firm obsługujących fundusze inwestycyjne w Europie Środkowo-Wschodniej.

W zakres naszej obsługi wchodzą fundusze polskie i luksemburskie dystrybuowane na rynkach polskim, austriackim, czeskim oraz słowackim. Zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów z obszarów produktów inwestycyjnych, operacji oraz technologii.

Przewiń do profilu firmy