Oferta pracy

Programista Java

ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.O firmie

  • Jutrzenki 118, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.

Jutrzenki 118

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL

  • Postgres SQ

  • Spring

  • Hibernate

  • SOAP

  • REST

  • Java

Mile widziane

  • Python

System operacyjny

O projekcie

Chcesz, aby Twoja praca miała znaczenie? W Enigma SOI zapewniamy bezpieczeństwo Państwu, Instytucji, Obywatelowi w formie sprzętowej i aplikacyjnej.

Zespół realizuje projekty związane z tematyką kryptografii np. podpis elektroniczny. Po dołączeniu do zespołu będziesz realizować różnorodne zadania związane z aktualnymi projektami (autorskie produkty). Zadania dostosowane do umiejętności.

Używamy: Java 8/11, Hibernate, MS SQL, Postgresql, Rest, Soap, Spring, IntelliJ Idea, GIT, Mercurial, CI: Teamcity, Jira.

Twój zakres obowiązków

  • Zadania (Utrzymanie 40%, Wdrożenie 10%, Rozwijanie 50%)

  • Zespół realizuje projekty związane z tematyką kryptografii np. podpis elektroniczny. Po dołączeniu do zespołu będziesz realizować różnorodne zadania związane z aktualnymi projektami (autorskie produkty). Zadania dostosowane do umiejętności.

  • Poznanie podstaw PKI

  • Rozwój i utrzymanie oprogramowania obsługującego Kwalifikowane Centrum Certyfikacji Kluczy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu: informatyka, matematyka/fizyka lub elektronika

  • Ok. 2 lata doświadczenia komercyjnego jako programista Java

  • Znajomość technologii: Spring, Hibernate, SOAP, REST

  • Bazy danych: Postgres SQL, MS SQL

  • Mile widziane: Python

Podział czasu pracy
40%

Utrzymanie

10%

Wdrożenie

50%

Rozwijanie

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Rozwój: różnorodne projekty (komercyjne/publiczne/specjalne), praca przy autorskich produktach, code review, regularny feedback, udział w szkoleniach, konferencjach, zdobywanie certyfikatów, dofinansowanie do studiów, narzędzia pracy

  • Równowagę: stabilna forma zatrudnienia (umowa o pracę/B2B), częściowa praca zdalną, niekorporacyjna atmosfera, małe zespoły, wydarzenia integracyjne, grupy sportowe

  • Szacunek dla indywidualności: przyjazna atmosfera pracy, otwartość na pomysły i inicjatywy pracownicze

  • Płaską strukturę w organizacji w stu procentach o kapitale polskim

  • Pakiet benefitów: Medicover, Multisport, dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dzieci.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Kontakt telefoniczny z wybranymi osobami

2

Spotkanie on line lub na miejscu w reżimie sanitarnym

3

Decyzja

4

Propozycja zatrudnienia lub podziękowanie za udział

Przewiń do profilu firmy