Oferta pracy

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Java

  • Spring Boot

  • Git

  • CSS

  • HTML

Mile widziane

  • Kotlin

  • Groovy

  • Docker

  • Kubernetes

  • Jenkins

Twój zakres obowiązków

  • Wytwarzanie i modernizacja aplikacji do realizacji potrzeb biznesowych Lotniska im. Fryderyka Chopina m. in. :

  • Integracje z międzynarodowymi systemami obsługi ruchu lotniczego

  • Aplikacje webowe i mobilne wspomagające procesy biznesowe

  • Systemy raportowe

  • Dokumentowanie stworzonych rozwiązań

  • Wspomaganie rozwiązywania problemów związanych z produkcyjnym oprogramowaniem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie - o profilu technicznym (inf/mat);

  • Minimum 1 rok doświadczenia komercyjnego w programowaniu;

  • Dobra znajomość języka Java (11 +) oraz JavaScript/Typescript;

  • Znajomość HTML oraz CSS;

  • Znajomość frameworków: Spring Boot, Angular(2+);

  • Znajomość relacyjnych baz danych;

  • Znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programistycznych (Clean code, SOLID, KISS, DRY, YAGNI);

  • Podstawowa umiejętność pisania testów;

  • Znajomość REST API, http;

  • Znajomość systemu kontroli wersji (git);

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z dokumentacji technicznych.

  • Kotlin, Groovy,

  • Spring Cloud, architektura mikroserwisowa,

  • Kontenery (docker, kubernetes),

  • Test Driven Development, Domain-Driven Design,

  • narzędzia do testowania (JUnit, Spock, Mockito),

  • Obsługa systemów Linux,

  • Systemy kolejkowe (AMQP, MQTT, Kafka),

  • Websockety,

  • CI/CD,

  • Jenkins,

  • Android;

  • Komunikatywności, dokładność, zaangażowanie, kreatywność, umiejętności planowania i organizacji pracy.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Współpracę na podstawie umowy B2B;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, zarządzającej m.in. największym portem lotniczym w Polsce

Używane narzędzia:

IDE: Intellij IDEA Ultimate,

• OS: Linux lub Windows,

• GIT: BitBucket,

• Zarządzanie projektem: Jira,

• CI/CD: Jenkins,

• Kubernetes.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do dnia 20.04.2022 r. za pomocą przycisku Aplikuj.

- zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.

- zarządza trzema portami lotniczymi - w Warszawie, Radomiu i Zielonej Górze.

- posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Przewiń do profilu firmy