Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Java

MINTO sp. z o.o.

umowa o pracę
8 00013 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
12 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Konstruktorska 4

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów z zastosowaniem zwinnych technik i technologii dostarczania oprogramowania, w tym ciągłej integracji / ciągłego dostarczania - Continuous Integration / Continuous Delivery

  • Tworzenie przepływów danych za pośrednictwem JMS lub innych brokerów komunikatów, takich jak Rabbit MQ, IBM WebSphere MQ, Microsoft SQL Service Broker

  • Rozwój i utrzymanie Platformy Integracyjnej umożliwiającej komunikację i współdziałanie aplikacji i systemów korporacyjnych oraz usług wystawianych przez podmioty zewnętrzne (Google, Disney, firmy kurierskie, bramki płatności, etc)

  • Wystawianie i orkiestracja usług i oprogramowania przez Docker Swarm / Kubernetes

  • Udział w procesie analizy, projektowania, implementacji oraz testowania nowych funkcjonalności biznesowych w metodyce Scrum oraz Waterfall.

Nasze wymagania

  • Zdolność szybkiego uczenia się nowych technologii

  • Doświadczenie w programowaniu w Javie, Spring lub Spring Boot

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i techniczne

  • Umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów i debugowania

  • Solidne zrozumienie i praktyczne doświadczenie w zwinnym tworzeniu oprogramowania i procesach ciągłej integracji

  • Umiejętność pracy w zespole, ale także samodzielnej/zdalnej pracy w razie potrzeby

  • Doświadczenie z frameworkami REST i SOAP, takimi jak Apache Camel, Apache ServiceMix czy TIBCO BusinessWorks

  • Technologie kolejkowania i przesyłania wiadomości, takie jak JMS, TIBCO EMS, Rabbit MQ, IBM WebSphere MQ, Microsoft SQL Service Broker

  • Doświadczenie we wdrażaniu na platformach Docker Swarm lub Kubernetes

  • Znajomość Git, Jenkins, Maven, XML

  • Znajomość Enterprise Architect (Sparx Systems)

  • Nie wszystkie powyższe kompetencje są wymagane

To oferujemy

  • Szkolenie i coaching w zakresie najnowszych technologii, frameworków i architektury rozwiązań opartych na mikroserwisach i paradygmatach SOA

  • Możliwość pracy z najlepszymi specjalistami w branży, dla wiodącego dostawcy usług multimedialnych

  • Możliwość pracy na miejscu, hybrydowo lub zdalnie

  • Elastyczny czas pracy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń B2B lub UoP

O nas

Od ponad 12 lat specjalizujemy się w projektowaniu i budowaniu złożonych, skalowalnych, rozproszonych rozwiązań informatycznych, spełniających krytyczne wymagania biznesowe dla wiodących korporacji polskich i zagranicznych.